Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » АСКОТ1 с Днем Рождения!


АСКОТ1 с Днем Рождения!

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

поздравляю АСКОТ1 с днем рождения и желаю всего-всего и побольше, а так же удачи,любви,счастья,здоровья,успеха, много САЛА и хоршего хабара, много!

Отредактировано консерватор (27-11-2011 13:56:10)

0

2

Дякую друже  :flag:

0

3

Шановний ASKOT1! В той час як весь цивілізований світ дружньо святкує твій День народження, я не маю права та не відчуваю спроможності стояти осторонь цієї величної події! Дозволь же щиро привітати тебе та побажати міцного здоров'я (щоб мав змогу відмахатися від усих охочих до твоїх шапок), цікавих знахідок (щоб усі цигани вдавилися слюною розглядаючи фото), щирого кохання (щоб нікому вночі не було холодно  :flirt: ), натхнення та наснаги! І нехай сало, часник, цибуля та хліб ніколи не переводяться у твоєму домі, бо трьохлітровий бутильок може скоро закінчитися :rofl:

0

4

Шановний Аскабан.Я піддержу( морально) Ліберальну. Особисто від себе, та від всього украінського народу, бажаю тобі щастя, здоровья, глибокої ріллі, високих надїв та щоб діти траХтора не боялись! УРА!!! ЛЯПАЙТЕ!!!

Отредактировано Старик Похабыч (27-11-2011 18:55:51)

0

5

Старик Похабыч, от усі чоловіки такі! як підтримувати то лише морально! :playful:

0

6

Либеральная написал(а):

як підтримувати то лише морально!

тю! таке. я наприкляд можу аморально підтримати.

0

7

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ тебе!!!! Усього найкращого, кохання, здоров'я, вірних друзів, знахідок файних... ___________ (далі вписати своє  :D  )
P.S.: не балуйся там з латишами! ))))

0

8

Вот ну ни капельки в этом не сомневаюсь :glasses:

0

9

Дякую Вам ДРУЗІ !!!

0

10

Шановний Аскабан Михайлович!
Я тормоз, тому буду вас вітати ось тільки зараз :flirt:

Бажаю вам всього тільки самого найліпшого!
Нехай збуваються всі ваші мрії!
Ура!
Зауважте, шо ше ні оден вам нічого не подарував....
А я дарую вам ось це.
Шоб ви перестали на бідному латиші їздити :D
http://avtomarket.ru/stuff/trash/10/219993_jqyhglnhzt_12559528.jpg

0

11

Вельми дякую ! ! ! !

0

12

За такий подарок , потрібно булоб якусь невелику поляну (чоловік на 100 мін) накрити.  З  бутербродами з Сала,  домашньою ковбаскою, самогоном місцевого розливу і іншими приємними і корисними речами.

0

13

А Пузо волохате?

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » АСКОТ1 с Днем Рождения!