Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"


Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"

Сообщений 121 страница 150 из 654

121

sova написал(а):

А гестапо у нас хто?

а гестапо в нас я!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

122

Ну то і займайтеся своїми справами, не галасуйте під дверима,люди тут намагаються працювать :yep:

0

123

sova написал(а):

Ну то і займайтеся своїми справами, не галасуйте під дверима,люди тут намагаються працювать

ну ось вами і займуся, у катівні, щоб не займали чужі кабінети

0

124

А там у вас є затишні штори и манюнька філіжаночка севрського фарфору запашної кави?

0

125

sova написал(а):

А там у вас є затишні штори и манюнька філіжаночка севрського фарфору запашної кави?

для вас знайдется.а ще там багато цікавих іграшок. вам там сподобается.

0

126

консерватор написал(а):

для вас знайдется.а ще там багато цікавих іграшок. вам там сподобается.

А чого ви тоді під кабінетом у мене колядуєте якщо там так гарно?

0

127

бо то є мій кабинет.

0

128

А можна я лампу заберу? І крісло?

0

129

sova написал(а):

А можна я лампу заберу? І крісло?

там свої є. вам сподобается. там сі файно.

0

130

Вговорили  :flirt:

0

131

Нема у Вас бiльше кабiнету пане начальнику гесЬтапо,хоча ... можете у панi Сови його тепер арендувати ... ну скажемо тисяч так за двi еврiв в мiсяць,це без урахування кави,крiсла та всiх меблiв. )))

0

132

ASKOT1 написал(а):

можете у панi Сови його тепер арендувати ... ну скажемо тисяч так за двi еврiв в мiсяць,це без урахування кави,крiсла та всiх меблiв. )))

а навіщо сові стілько жидів? чи вона свій особистий концлягер хоче зробити7 щоб разважатись та на вихідних полюваням на жидів.

0

133

А Вам же навiщо ??? )))

0

134

ASKOT1 написал(а):

А Вам же навiщо ??? )))

мені кабінет потрібен. а концлягер най собі у сови залишится, най розважаєтся собі полюваням.

0

135

Я ж кажу - берiть в аренду тепер кабiнет ))) за великi грошi.
Шо,профукали кабiнетик ? Ги ги ги )))
ПиСи : я до речi на райбертi в темi ''знахiдки з металолому'' Вам питаннячко одне задав )))

0

136

а шо питанячко? хіба не видно що то ви вкравши шмат сала та пру хельмів тікаєте.))))))))))))))))

0

137

Ото ж бо i воно ))) Але без САЛА замiтьте та без залiзних шапочок ))) Я нiчого не крав. ''Цi руки нiчого не брали'' )))

0

138

ASKOT1 написал(а):

Але без САЛА замiтьте та без залiзних шапочок ))) Я нiчого не крав. ''Цi руки нiчого не брали'' )))

ну то ви на допиті розповідати будете. ці ркуи чи не ці. а мо ноги. там вже розберемося

0

139

Не буду я нiчого розповiдати,тому що нема шо розказувать )) От чесний я i все тут ! До речi,хто мене буде катувати ???

0

140

ASKOT1 написал(а):

До речi,хто мене буде катувати ???

я і буду катувати. привяжу до стільця а мас сяду поряд та буду сало з варениками їсти. а ви тілько дивитись будете. подивитесь, подивитесь та все й розповісте.

0

141

Я вже так вареникiв обжерся та САЛА шо це мене нi капельки не вразить ))) Так шо прIятного апЕтIта )))

0

142

дякую. але се тілько зара ви нажерлись вареників з салом а коли вас катувати почнуть то ви день чи два голодним у лохі посидите, а ось тоді і поговоремо.

0

143

Вiдкрию маленький секрет - в давнi часи в мiг зжерти за раз 33 вареника,таких як кулаки,на пару варених. Ну зараз вже скромнiше трохи - 20 всього.

0

144

Та,два днi всього ! Це фiгня для мене ! Не буду хвалитись - але 14 днiв можу ))))
Так шо прIятного апЕтIта Вам ще раз ! Бу га га ))) Може ще щось придумайте ))
I як же це мене катувати,якщо мене для початку треба в полон взяти,а це нереально !

0

145

ASKOT1 написал(а):

Та,два днi всього ! Це фiгня для мене ! Не буду хвалитись - але 14 днiв можу ))))

добре. тоді будемо вас тримати три тижні на одній воді. а після поговоремо.

0

146

Ви мене спочатку в полон вiзьмiть,а от тодi уже поговорим,будете плЯкати та грошi давати,лиш би мене назад забрали. От же ж наiвнi люди ))))

0

147

ASKOT1 написал(а):

Ви мене спочатку в полон вiзьмiть,а от тодi уже поговорим,будете плЯкати та грошi давати,лиш би мене назад забрали. От же ж наiвнi люди ))))

та що вас у полон брати7 самі прийдете коли сало почуєте, з часником, духмяне.

0

148

Не приду я сам )) Навiщо ? Приходьте краще Ви до мене - я Вас САЛОМ пригощу )))) а потiм вже в полон мене вiзьмете,з хлiбом сiллю - мовляв так i так,ходiмо шановний в полон,тiльки не говорiть потiм що я Вас не попереджав про наслiдки. )))
А,забув - в полон хочу iхати на лiмузинi,не забудьте замовити.

0

149

От де всi ??? Покинули нас бiдних та нещасних ((( САЛО переховують чи що ???

0

150

але то так. усі по кутках поховались та сало жерть щоб мене не пригощати. от жаднюги!

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"