Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"


Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"

Сообщений 1 страница 30 из 638

1

Нарешті визбирались втрьох (ну тобто я, консерватор і Парторг) копнути. Вирушили до Сухого лісу, будь він не ладен...
По дорозі у автобусі перелякали якогось дядька своїм виглядом. Він так підозріло косився то на нас, то на власну баночку пива  :confused: то знов на нас. А Парторг таки виявився тіморовцем, бо постійно допомагав одній навіженій з кравчучкою!
Коротше кажучи, усіх наших проламувань через ліс, байраки та болота ( o.O там і таке трапилось, а обходити було досить ліньки) описувати безглуздо. Се як у Подерв'янського - "П'ятий мудило падає. Вбігає шостий мудило. Шостий мудило -Біжимо туди! (показує) Шостий і другий мудили тікають...".
Та й забігаючи наперед - ніякого хріна ми не знайшли, окрім вулика з дикими пчЬолами, гриба "тещін язик", кількох сталкерських цвяшко-бовтиків і гайки, та попсованого антропогенними та природними факторами цебра. Ну не знайшли, то й біс з ним, зате було весело...

Отредактировано Praetorian (21-09-2011 13:21:27)

0

2

Пан консерватор як завше на розливі кави...

0

3

І мазалось сало на сало (ну тобто шпик мазався... а сало було замість хліба)  :D

Отредактировано Praetorian (21-09-2011 18:11:55)

0

4

І як блищать Паторгові очі... руки міцно тримають сало...
Ну а далі "п'Йом, танцуЄм і уходІм", п'ємо звісно ж каву!

0

5

ти забув добавити що ота фото-модель що ми зустріли серед поля після фотосесії була безжально зарубана лопаткою.
мир праху її))))))))))))))))))))

0

6

консерватор написал(а):

ти забув добавити що ота фото-модель що ми зустріли серед поля після фотосесії була безжально зарубана лопаткою.

точно. Зате Парторг тепер може похвалитися, що вбив ворога лопатою  :crazyfun:

0

7

Я б на мiсцi того дядька з автобуса Вас теж би боявся,а раптом пиво вiднiмете ))))
А те що не знайшли нiчого,то все фiгня,головне САЛО,душевна компанiя,та вiдчуття важностi моменту ! ! !
ПиСи: вишлiть САЛА ))))

0

8

Ага,так ось куди дiлась моя ложко-вилка ! ! ! Ану негайно вернiть,я вже хату догори ногами поставив,обшукав все ! I не соромно ? ))))

0

9

I ще питання - де фото вулика з пчЬолами ??? Також тещиного язика та вбитого долею вiдерця ! Га ? Шо мовчите ? )))
I фото знайденоi гайки в студiю,а мо то секретна гайка Аненербе,а вiдро не що iнше як прекрасний бульбулятор Вермахта )))) в сохранi.
Без фото знахiдок не приходьте )))

0

10

ASKOT1 написал(а):

де фото вулика з пчЬолами ???

http://forumupload.ru/uploads/000d/7d/a7/2520-4.jpg а се що! дика качка? :jumping:

0

11

Aга,дивлюся пан Консерватор в темi,зараз щось як напише едаке )))

0

12

доречи. ложко-виделка моя, честно віднята. так що нікому її я вітдавати не збираюсь. :insane:
а сало другим разом вишлю

0

13

О ! Вже написав )) То отa  дiркa в землi називаеться вулик ??? )) Бу га га ! ! !

0

14

Як це Ваша ? Моя ! ! ! )))
Ви там нормально себе почуваете ? Фраза - ''наступного разу вишлю'' мене приголомшила ))) ВИШЛЕТЕ ? ? ? САЛА ? ? ?
Ну тодi я також вишлю.
Тiльки як будете слати,не забудьте мою ложко вилку )))
ПиСи: а вiдпочили Ви на славу,класно,а звiт взагалi супер ! ! !

0

15

ASKOT1 написал(а):

Ви там нормально себе почуваете ? Фраза - ''наступного разу вишлю'' мене приголомшила ))) ВИШЛЕТЕ ? ? ? САЛА ? ? ?

а що не треба? чи мо ви на дієтє? ну якщо не бажаєте то добре не буду слати.
але мо ви ще порозмірковуваєте. га?

0

16

ASKOT1 написал(а):

То отa  дiркa в землi називаеться вулик ??? )) Бу га га ! ! !

ну то по-перше "ота
дірка" не в землі, а в деревині, а по-друге біс його зна скільки вона там тягнеться. Може там їх ціле царство
А ви що очікували? Що там вулик буде висіти на гілці з ковриком "Welcome" біля входу та каліровані бджоли літатимуть?  :D

0

17

ASKOT1 написал(а):

I фото знайденоi гайки в студiю,а мо то секретна гайка Аненербе

ну мо вона була й секретна, та пішла на перевірку оцієї аномалії.
А відро було настільки секретне, що його вирішили не фотографувати )))))

0

18

Дивна фотка ! Цiкаво ! А гайка шо,пропала в тiй аномалii ??? ))
I звiдки Вам вiдомо шо в нас такi вулики,як Ви описали ? ? ? Признавайтесь - приходили на розвiдку з цiллю захватись склЯд мiй ? Не вийде ! ! !

0

19

треба буде в зимку туди поъхати та меду покачати :crazy:

0

20

ASKOT1 написал(а):

Признавайтесь - приходили на розвiдку з цiллю захватись склЯд мiй ? Не вийде ! ! !

так ми аж до вас дійшли????? нічого собі, а я то думаю, що се воно так далеко та місцевість не знайома... )))

0

21

Пане Консерваторе ! Я подумав ! Шлiть САЛО ! БАГАТО БАГАТО БАГАТО !

0

22

консерватор написал(а):

треба буде в зимку туди поъхати та меду покачати

треба було тоді. Ми б з Парторгом полізли по мед, а коли пчьоли почали вилітати то ти б собою затулив ту дірку, як Матросов амбразуру!  :cool:

0

23

Ню ню ! Пiдiть покачайте меду,а там його напевно ой як багато,прямо в дiжцi стоiть закопаний )))
Тiльки ж не забудьте фото Вас красiвих виставить потiм,ну це пiсля того як на одне око бачити почнете ))))

0

24

А шо ми? то все консерватор!!! він в нас вінні-пух
вчора доречі хтів до Парторга в кватирку залізти... та було б як ото в мультику, коли в норі у зайця застряг )))))

Отредактировано Praetorian (21-09-2011 18:57:50)

0

25

Так а чого ж не полiз ? Ото б натiшились )))

0

26

гей хлопці! а що в мене є?! ось погляньте. а в вас такого нема. :crazy:
http://s4.live4fun.ru/pictures/s3img_161461572_27700_1.jpg

0

27

Вім доброго вечора!

ASKOT1 написал(а):

Так а чого ж не полiз ? Ото б натiшились )))

Бо була нефігова перспектива огрести дрючком по довбешці. :D

Отредактировано Парторг (21-09-2011 20:22:50)

0

28

Praetorian написал(а):

А шо ми? то все консерватор!!! він в нас вінні-пух

хтоб ото казав! сам хтів лізти але я тебе ледь відмовив відь цього безглуздого кроку. тай віні-пук в нас як раз не я.

0

29

Парторг написал(а):

Бо була нефігова перспектива огрести дрючком по довбешці.

тим якого нема. :P

0

30

консерватор написал(а):

тим якого нема.

Аж два, гарні такі - акаційові.  :whistle:

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"