Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"


Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"

Сообщений 91 страница 120 из 654

91

Уявляю я цю картIну )))
Танець у екскаватора ))) На пару iз синьолобою колючою потворою пiд акомпонемент акордеона ! Оце видовище )))
О,придумав,ми у хВiльму замiсть чорта ЁжIка вiзьмемо )))

0

92

консерватор написал(а):

ти ще багато чого не бачив.

То й добре, мені сиве волосся не потрібне.

0

93

sova написал(а):

Людоньки,та що ж це коїться?! Це що-сезонна пошесть на царів??? Мало нам було Сібазона так ще Консервус Саліус ... Скоро не буде з ким і поздрастуватись-самі помазаники скрізь

Даа а...Самозванців розвелося,скоро мені буде стидно корону надіть...

0

94

Старик Похабыч

Перефразируя слова из известного кинофильма:" Похабыча, на ЦАРЯ?!Ах, ты ж, смерд..."

0

95

Старик Похабыч написал(а):

Даа а...Самозванців розвелося,скоро мені буде стидно корону надіть...

Так приймайте міри та вживайте заходів! Бо воно мо інфекційне то і я корону собі захочу :flirt:

Отредактировано sova (23-09-2011 18:45:15)

0

96

sova написал(а):

Так приймайте міри та вживайте заходів! Бо воно мо інфекційне то і я корону собі захочу

Передається тільки через укуси  :rofl:  Так що не переймайтесь - якщо звісно ніхто не вкусив :rofl:

0

97

До речі,пане Консерватору,передайте Преторіану що в нього залишилось 3 години 40 хвилин для того щоб пред"явить сценарій хВільму не затвердження.Інакше.....я навіть боюсь писати та думати що буде  :rofl:

0

98

та він каже що візьме сценарій якийсь та троха переробе
наприкляд 17 митевостей весни

0

99

Сова буде радістка Кет. Аскабан- пастор Шланг.  Я буду Штірліцем а Волохатий-Мюллером. Мені так приемно буде вальнуть його по голові бутилкою. Дублів так з десять...

0

100

але штірлфц не мюллера по довбешца пляшкою саданув а когось другого, памятаю що фамилія на а починалась. так що мюллером буду я. бо я такий самий підступний як і він. а парторг плейшнером буде та буде з вікна падати разів з триста а мо й чотириста.

0

101

консерватор написал(а):

наприкляд 17 митевостей весни

Боюсь не потягнемо таку хВільму ! Маленькі ми ще на класику замахуватись ... Можна попробувать ще з класики "СваЛьба в Малиновке" Там хоч одна серія - є шанс впоратись. Хто буде Попандопалом ???? :D

0

102

ASKOT1 написал(а):

. Хто буде Попандопалом ???

хто питай тей і буде! але концовк треба зробити правільну. а не як у тій хвильмі.

0

103

От спасибі) Шлаг буде на лижах у горах, Плейшнера за кордон по зоопарку гуляти та каву з холодною водичкою сьорбать (ну поки з вікна не гепне), Мюллєр у кабінеті у шкіряному кріслі а мене значить з дітьми у каналізацію??? Дискрімінація!!!

0

104

sova написал(а):

От спасибі) Шлаг буде на лижах у горах, Плейшнера за кордон по зоопарку гуляти та каву з холодною водичкою сьорбать (ну поки з вікна не гепне), Мюллєр у кабінеті у шкіряному кріслі а мене значить з дітьми у каналізацію??? Дискрімінація!!!

Так сценарій же перепишуть. От можна наприклад таку сцену зробити - Мюллер гасає по берлінській каналізації на самокаті за їжаком, котрий напився добілої гарячки та поцупив ключі від склЯду, уявивши себе радянським шпійоном.
А радистка Кет шле повідомлення в центр сидячи в шкіряному кріслі та сьрбаючи мартіні.

0

105

не хочете в каналізацію, ідіть з Шлангом в гори! Вам з ним не привикать!Казав що вас в гори з Судака возмущённи родітелі маленьких дітей за разврат на пляжі загнали! То це правда?

0

106

Парторг написал(а):

Мюллер гасає по берлінській каналізації на самокаті за їжаком, котрий напився добілої гарячки та поцупив ключі від склЯду, уявивши себе радянським шпійоном.
А радистка Кет шле повідомлення в центр сидячи в шкіряному кріслі та сьрбаючи мартіні.

Так! так! так!!! Я згодна! Можна без мартіні,морозива і шоколаду достатньо :yep:  А Мюллер най гасає на роликах,це добавить колориту,правда ж? ^^

0

107

Старик Похабыч написал(а):

не хочете в каналізацію, ідіть з Шлангом в гори!

Я вже в гори не полізу :P  Я вже у кабінеті сьорбаю запашну каву із манюнької філіжаночки севрського фарфору,ім морозиво з полуницею і заїдаю чорним шоколадом :glasses:

0

108

я дивлюсь треба розпочинати розтріли та катуваня. бо щось ніякого порядку немає. першим будемо катувати плєйшняра щоб дісціпліну не розлягав. сказано падати з вікна знач треба падати а не чужими кабінетами розкидатись на право та на ліво.

0

109

А шо Вам до мого кабінету? Нічого там не розкидано. Там затишні штори і м"яке світло від лампи падає жовтим колом на стіл. Аромат щойно звареної кави доповнюється тонкими пахощами полуниці... Не заважайте працювати ^^

0

110

sova написал(а):

А шо Вам до мого кабінету? Нічого там не розкидано. Там затишні штори і м"яке світло від лампи падає жовтим колом на стіл. Аромат щойно звареної кави доповнюється тонкими пахощами полуниці... Не заважайте працювати

по перш кабінет мій! по друге полуниця та кава несумістні! а по третьє освабодитє памисчєниє!!!!!!

0

111

А ви взагалі-то хто?

0

112

як се хто?! я то є я! і кабінет мій! і крісло шкіряне теж моє. усе моє тут!

0

113

Треба охорону біля кабінету завести. Неподобство. Заважають працювать. Так оце ловко налаштувалась на натхненну роботу (до речі,що там з роботою за сценарієм?)

0

114

sova написал(а):

Треба охорону біля кабінету завести. Неподобство. Заважають працювать.

отож! залізли нахабно до мого кабінету, притягнули з собою якусь полуницю. неподобство! та іще мою ж каву сьорбають!

0

115

консерватор написал(а):

як се хто?! я то є я! і кабінет мій! і крісло шкіряне теж моє. усе моє тут!

Вашу особу ми встановимо,у нас це добре налагоджено. А де написано що крісло ваше?

0

116

як се де написано! написано тай усе. я вам зара скажу де написано а ви напис попсуєте . ні! то буде доказ що і кабінет і кресло, і усе що є у кабінеті, окрім полюниці моє!

0

117

консерватор написал(а):

отож! залізли нахабно до мого кабінету, притягнули з собою якусь полуницю. неподобство! та іще мою ж каву сьорбають!

То і до вас отой нахаба вдерся? Ще й каву сьорбає? До мене тут один приходив так я йому ролики подарувала,він і пішов собі. До вас мабуть пішов.

0

118

консерватор написал(а):

і усе що є у кабінеті, окрім полюниці моє!

Ну то забирайте свою полюницю та ходіть здорові. Як щось треба то запишіться у секретаря і приходьте у приймальні години (з 9-00 до 9-05).

0

119

се ви до мене у кабінет вдерлись та ще й якусь капость пікидали. негайно звільніть приміщеня! бо попрямуєте на допит у гестапо.

0

120

А гестапо у нас хто?

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"