Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"


Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"

Сообщений 31 страница 60 из 640

31

консерватор написал(а):

сам хтів лізти але я тебе ледь відмовив відь цього безглуздого кроку

то я хтів лізти до дверей. Се ти там почав "пішли до вікна, зробимо сюрприза"...

0

32

Дивлюсь шановне панство в зборi ! A Ви камраде Консерватор даремно виставили фото погрiбка - скоро у Вас його не буде )))

0

33

ASKOT1 написал(а):

A Ви камраде Консерватор даремно виставили фото погрiбка - скоро у Вас його не буде )))

а ви спробуйте його з початку знайти :jumping:

0

34

А навiщо ? Ви самi розкажете ))))

0

35

ASKOT1 написал(а):

А навiщо ? Ви самi розкажете ))

кому? вам? аяк же! ждіть!

0

36

консерватор написал(а):

гей хлопці! а що в мене є?! ось погляньте. а в вас такого нема.

слухай, а що се там таке написано???? "охраняется государством".... то ти в нас тепер государство? чи мо ваше вєлічєство?
ніколи не повірю, щоб ти свого скляда довір охороняти государству!  :jumping:

0

37

А може консерватор вже ЦАР? :idea:

0

38

Praetorian написал(а):

слухай, а що се там таке написано???? "охраняется государством".... то ти в нас тепер государство? чи мо ваше вєлічєство? ніколи не повірю, щоб ти свого скляда довір охороняти государству!

Тепер він буде всім підписувати листи так - "Азъ есмъ царъ - Консервус Салиус Втрой"  :rofl:

0

39

Парторг написал(а):

Консервус Салиус Втрой"

а чом не перший? :(

0

40

консерватор написал(а):

а чом не перший?

Не положено  :whistle:

0

41

Старик Похабыч написал(а):

А може консерватор вже ЦАР?

нє-нє-нє. ЦАР в нас один (точніше другий)!!!! в нас цар Вітя ІІ і всьо, більш нема. та й не треба

Отредактировано Praetorian (21-09-2011 21:17:51)

0

42

УважаЕмIй ЦарЬ ! А чому се Ви менi не хочете розказати де склЯд ???

0

43

ASKOT1 написал(а):

А чому се Ви менi не хочете розказати де склЯд ???

а навіщо? щоб ви прийшли у ночі та усе вкрали? і я після цього буду з голоду канать? ні! а ліпше сам усе сжеру

0

44

Praetorian написал(а):

нє-нє-нє. ЦАР в нас один (точніше другий)!!!! в нас цар Вітя ІІ і всьо, більш нема. та й не треба

Тоді буде звучати так - "ПідцарьокЪ Консервус Салиус Втрой"

Отредактировано Парторг (21-09-2011 21:28:12)

0

45

Ну чого б це я крав Ваше САЛО ? Я може хотiв взнати координати склЯду шоб навпаки ще Вам принести )))) Я ж чесний !

0

46

ASKOT1 написал(а):

Я може хотiв взнати координати склЯду шоб навпаки ще Вам принести )))) Я ж чесний !

камради, я бачу пора починать знімати хВільма про те як "Чесний до чесного ходив"  :rofl:

0

47

Хто режисером буде ? )))

0

48

Praetorian написал(а):

камради, я бачу пора починать знімати хВільма про те як "Чесний до чесного ходив"

Це буде єпічно-психоделічне відео з елементами хорору....

0

49

А в головних ролях хто якщо не секрет ??? Ну Консерватор то понятно,а ще хто ???

0

50

Нє, се буде звичайна сільська історія. З мораллю (ну типа байки якоїсь)... от тільки не знаю чим все закінчиться  :smoke:

ASKOT1 написал(а):

А в головних ролях хто якщо не секрет ??? Ну Консерватор то понятно,а ще хто ???

ну то ви, а хто ж ще????

Отредактировано Praetorian (21-09-2011 21:50:32)

0

51

Ну таки да ! Я чесний ))) тому я пiдхожу ! А режисером хто ж буде,та де сценарiй,треба ж роль вчить,слова )))

0

52

Ну то не все зразу! треба все продумувать, бо з бухти-барахти можна назнімати шось типу "Туман"а....
О! буде називатись "Сало в тумані" )))))))))

0

53

ASKOT1 написал(а):

А в головних ролях хто якщо не секрет ??? Ну Консерватор то понятно,а ще хто ???

Всі присутні та сало.

0

54

Назва менi вже сподобалась ! Як прЯдсЯдатель назначаю Вас головним режисером стрiчки. Завтра я буду вiдсутнiй,а от пiслязавтра будьте так ласкавi до мене в кабiнет зi сценарiем та шматом САЛА ! Почитаю шо Ви там наваяете )))

0

55

ASKOT1 написал(а):

а от пiслязавтра будьте так ласкавi до мене в кабiнет зi сценарiем та шматом САЛА !

"ти пасматрі какой он бистрий" (с) то ж треба щоб думки соотвєтствующі найшли. Попахує совєтами - партія сказала до такого то числа зробити! Так не піде, се ж мистецтво!

0

56

Чомусь згадався Лесь Подервянський - ''Остановись мгновенье,ты прекрасно''
Там теж якщо не помиляюсь в ролях були всi та САЛО )))

0

57

То там ще чорта десь треба брати і хуну...

0

58

А Ви шо пане Преторiан до пiслязавтра не встигнете ? А треба !
Вообщем жду сценарiй хВiлЬми САЛО В ТУМАНI )))

0

59

Praetorian написал(а):

То там ще чорта десь треба брати і хуну...

а ми парторг чверть ставки випишемо, най по сумісництьву щей і чортом буде

0

60

Навiщо нам чорти в куХвайках та Хуни ? Нас тодi звинуватять в плЯгiатi ))) Треба щось эдаке,шоб ух яке !

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало з салом... або "обЄд по рАспІсаніЮ"