Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » СПГ "Вертикаль" на грандіозному недільному копі !


СПГ "Вертикаль" на грандіозному недільному копі !

Сообщений 1 страница 30 из 69

1

Ось копнули тонни 4 відбірного хабара :D Було весело :D

Отредактировано ASKOT1 (19-09-2011 21:05:06)

0

2

............. :D

0

3

Ну звісно переобідали чим Бог послав :cool:
Вибачайте - фото САЛА не буде !!!!!! На засіданні загону підписаний закон про заборону фотографування священного САЛА :D Порушення карається розстрілом за сортіром  :D

0

4

ASKOT1 написал(а):

фото САЛА не буде

wt неподобство! а забороняти сало се великий гріх.

0

5

консерватор написал(а):

wt неподобство! а забороняти сало се великий гріх.

Заборона поширюється тільки на САЛО з проростю :D

0

6

ASKOT1 написал(а):

Заборона поширюється тільки на САЛО з проростю

ще більше неподобство!!!!!!!!

0

7

ASKOT1 написал(а):

Заборона поширюється тільки на САЛО з проростю

Слухай , а де о та , баночка  з підчеревиною(яку я жарив на повільному вогні)  і ти під виглядом шо воно вже спортилося і треба відвезти на "єсппертізу" забрав, мені хотілосьби знати , як пройшла експертиза і хто її , проводив, небось Сам . ?

0

8

П.С. І зовсім , сьогодні не весело, мі з Сашою , ще до сіх пор колінки мажеме мазью Вишневського , бо больять...
А воооще , Комерційна пропозиція : мін. 10сот. кватра самогону, 5 кг шаллику свинячого (не польського), 10 кг.(тушеної картоплі), звонити по телефону 102 в любий час

0

9

Sloboda написал(а):

як пройшла експертиза і хто її , проводив, небось Сам . ?

ну звісно що він сам і проводив. він жеж за шматочок сала і трахтора продасть.

0

10

Sloboda написал(а):

П.С. І зовсім , сьогодні не весело, мі з Сашою , ще до сіх пор колінки мажеме мазью Вишневського , бо больять...

А що у вас з коліньми? Так натхненно салу молилися? А лоби від поклонів не болять? 8-)

0

11

консерватор написал(а):

ну звісно що він сам і проводив. він жеж за шматочок сала і трахтора продасть

Я колись в одній конторі , підробляв , так ми так самогон  хороший на експретизу брали, а потім дивилися,  чи на слідуючий день голова не болить   :flag:

0

12

Sloboda написал(а):

Комерційна пропозиція : мін. 10сот. кватра самогону, 5 кг шаллику свинячого (не польського), 10 кг.(тушеної картоплі), звонити по телефону 102 в любий час

Щось незрозуміла я вашої пропозиції,сенс її в чому полягає? :dontknow:

0

13

sova написал(а):

А що у вас з коліньми? Так натхненно салу молилися? А лоби від поклонів не болять?

Да бігав  Аскота з підчеревиною (підозрюю шо з тої баночки), і засталяв нас на колінах повзать, випрошувать поїсти......, а ми були голодні  після копу картоплі , от коліна і болять мабуть

sova написал(а):

Щось незрозуміла я вашої пропозиції,сенс її в чому полягає

За 1 сотку невиконаної картоплі в нас ОпіТ єст!!!.

0

14

Sloboda написал(а):

Я колись в одній конторі , підробляв , так ми так самогон  хороший на експретизу брали, а потім дивилися,  чи на слідуючий день голова не болить

Оце так робота! А молоко вам  давали? За шкоду здоров"ю?

0

15

sova написал(а):

Оце так робота! А молоко вам  давали? За шкоду здоров"ю?

Ну шо візмещ з  нашої даржави ..... обіцяли ... після 3-х років я поняв шо треба мінять контору. А де АСКОТ подівся ?

0

16

Sloboda написал(а):

засталяв нас на колінах повзать, випрошувать поїсти..

Жах!!! Хіба можна отак над людьми знущатись??? Допоки ви будете терпіти таке неподобство? :no:

0

17

Sloboda написал(а):

Ну шо візмещ з  нашої даржави ..... обіцяли ... після 3-х років я поняв шо треба мінять контору

бо молока так і не дочекались? чи пичінка вилазити почала?

0

18

Т-сссс назріває раволюція...... скроро ми некоторіх.... і ..а по том , короче пиши в ЛС..... пароль  на почтувже висла......

0

19

Sloboda написал(а):

Т-сссс назріває раволюція...... скроро ми некоторіх.... і ..а по том , короче пиши в ЛС..... пароль  на почтувже висла......

Та ви шо-пароль поштою??? Тільки через зв"язківця! Хто в нас самий провірений? Виходить шо я! Міняймо паролі та явки,запит-сало є? відгук-своє треба мати!

0

20

Sloboda написал(а):

назріває раволюція...... скроро ми некоторіх

а погроми будуть? дуже велике прохання щоб були погроми! і банки треба грабуватиа ще оті, як там їх? а! о! ювелірні крамниці.

0

21

консерватор написал(а):

а погроми будуть?

Та мабуть вже "ніхто нікуди не йде"... ^^  Певно знесилився наш натхненний ватажок від смутних думок :smoke:

0

22

sova написал(а):

Та мабуть вже "ніхто нікуди не йде"...

дуже погано. а я вже список составів до кого треба прийти та погром встроїти.

0

23

консерватор написал(а):

дуже погано. а я вже список составів до кого треба прийти та погром встроїти.

Та не треба нікого громить... Як казала моя бабуся - най вовки самі собі хвости повідкушують.

0

24

Шо ви тут розвели?! Була баночка з підчеревиною. Закотилась десь .Я поки іі сфотографував аж смалець з рук капав в рукава!

Отредактировано Старик Похабыч (20-09-2011 07:34:18)

0

25

Шось мабуть Михайлове волохате чудо вчора зненацька заснув перед монiтором,втомився мабуть наш революцiонер )))))

0

26

ASKOT1 написал(а):

Шось мабуть Михайлове волохате чудо вчора зненацька заснув перед монiтором,втомився мабуть наш революцiонер )))))

А що ти думав, знаэш як важко буває одному організовувати всякі там революції...... Так він із Паном Стаканом проводить консультації..... якщо багато консультується то потім рано світло вимикають..... а сьогодні мабудь ще не увімкнули або дуже малої потужності те світло....

0

27

Да,труднувато нашому революцiйно налаштованому пузу )) але ти ж не забув що вiн нас попереджав що нам всiм капець )))

0

28

Готується зараза, зараз щось таке викине що буде не до картоплі..... в нього замашки залишились ще з попередньої кантори....

0

29

Та нехай викине,це ж  ПУЗО нашого загону ! Без ПУЗА ми будемо нудьгувати,так що вiн навiть якщо захоче то нiкуди вiд нас не заховаеться ))) Витягнемо за волохате пузо )))

0

30

Опаньки ! Бачу дядько Слобода в темi !
Вiтьок ховаймося в кукурузу,зараз буде бомбить )))

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » СПГ "Вертикаль" на грандіозному недільному копі !