Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Фотоотчеты » Хлам-але краще ніж нічого))))


Хлам-але краще ніж нічого))))

Сообщений 1 страница 26 из 26

1

Як на мене то цікава знахідка - гільзи ТТ,загорнуті в газетку ще тих часів.Деякі слова можна прочитати.
Також невідомо від чого крильчатка та домкрат.Може хто знає ???

0

2

Ну і привіз додому(не знаю правда для чого) 212 гільз від Мосінки,одну гільзу маузера,одну гільзу арісаки з кулею всередині,та 7 нагановських гільз.
Клейма ще не дивився,почищу напишу.

0

3

может и ошибаюсь, но крьілчатка вроде автомобильная, та что перед радиатором стоит, а домкрат винтовой тоже с автомобиля. искать клейма надо тогда и станет ясно чей именно наш немецкий или лендлиз.

0

4

Так этот хлам в лесу остался. Хотя я и предлагала Аскоту домкрат в хозяйство забрать. А то одних кувалд натаскал ^^

0

5

консерватор написал(а):

может и ошибаюсь, но крьілчатка вроде автомобильная, та что перед радиатором стоит, а домкрат винтовой тоже с автомобиля. искать клейма надо тогда и станет ясно чей именно наш немецкий или лендлиз.

Ходять легенди що в тому місці в 41ому нашу колону розбили.Постійно там находжу шматки дверей,розбиті ресори,колеса,номерний знак навіть траплявся,але я його дурень в лісі покинув,а потім не знайшов. Багато там взагалі різного автозаліза вилазить.

0

6

sova написал(а):

Так этот хлам в лесу остался. Хотя я и предлагала Аскоту домкрат в хозяйство забрать. А то одних кувалд натаскал

Я заберу наступного разу,не переймайся,я ж його прикопав !

0

7

И думаю я что немецкий он. Ходят слухи,будто там автоколонну немецкую разбили. Останки ее бренные по всему лесу разбросаны. И может там и кухня полевая была,половничек сегодня попался,вернее часть только,без ручки.

0

8

ASKOT1 написал(а):

Я заберу наступного разу,не переймайся,я ж його прикопав !

ага. так як і номер автомобильньій)))))))))))))))

0

9

ASKOT1 написал(а):

Ходять легенди що в тому місці в 41ому нашу колону розбили.Постійно там находжу шматки дверей,розбиті ресори,колеса,номерний знак навіть траплявся,але я його дурень в лісі покинув,а потім не знайшов. Багато там взагалі різного автозаліза вилазить.

Вот верь людям! Я слышала про немецкую автоколонну!

0

10

sova написал(а):

Вот верь людям! Я слышала про немецкую автоколонну!

Ну не знаю !

0

11

Домкрат на гансючий схожий, крильчатка автамобільна, з помпи.

0

12

И все это под такими корнями было,насилу выковыряла. Аж плакать захотелось,как глянула ради чего столько стараний.

0

13

sova написал(а):

И все это под такими корнями было,насилу выковыряла. Аж плакать захотелось,как глянула ради чего столько стараний.

а вьі хотели ФГ-42 в смазке и ящичек с ЖК?

0

14

Парторг написал(а):

Домкрат на гансючий схожий, крильчатка автамобільна, з помпи.

Таки заберу та буду чистити і шукати клейма - а там подивимось.Буде інформація - напишу.

0

15

ASKOT1 написал(а):

Таки заберу та буду чистити і шукати клейма - а там подивимось.Буде інформація - напишу.

В мене десь має валятись гансючий гвинтовий домкрат "сарайного" сохрану. Треба буде глянути на нього, може які клейма на ньому є, якщо його ніде не затаскали.

0

16

консерватор написал(а):

а вьі хотели ФГ-42 в смазке и ящичек с ЖК?

А то вы не знаете чего мне хочется? Раняшечку... :'(

0

17

Ось фото(з телефона) знайдених бiметалевих гiльз ! Праву крайню не чистив - ну щоб було видно справжнiй сохран )))

Отредактировано ASKOT1 (04-09-2011 10:08:45)

0

18

Ну i парочка маркувань !

0

19

sova написал(а):

А то вы не знаете чего мне хочется? Раняшечку... :'(

Не можна вас ранять , бо Ви женщина!
Саша! Домкрат мені в газ 53!

0

20

ASKOT1 написал(а):

Ось фото(з телефона) знайдених бiметалевих гiльз ! Праву крайню не чистив - ну щоб було видно справжнiй сохран )))

Гут сохран у вас. Свого домкрата не знайшов, видно десь завалявся в запасниках.

0

21

Старику Похабичу ! За домкрат iз панi Совою домовляйтесь,це вона його напiкала !

0

22

Старик Похабыч написал(а):

Не можна вас ранять , бо Ви женщина!

Никого ранять не можно. Да и я сама себя не уроню :)  У меня мечта про раняшечку кондор :glasses:

0

23

ASKOT1 написал(а):

За домкрат iз панi Совою домовляйтесь,це вона його напiкала !

Ага! Давайте договаривайтесь. На что поменяемся?

0

24

sova написал(а):

Ага! Давайте договаривайтесь. На что поменяемся?

Предлагаю на раняку кондор, яку аскот скоро знайде.

0

25

Де це він її знайде? Ви про щось знаєте чи просто припущення? А давайте ліпше я її знайду? Ні на що не натякаю,але ж ви як друх мали б поділитися інформацією. Не з з аскабаном а з такою собі милою і в усіх відношеннях приємною та вельми скромною особою.

Отредактировано sova (05-09-2011 19:31:40)

0

26

А хочете поміняймось на таку собі вилочку. Фото правда з телефона,та трохи щось видно))

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Фотоотчеты » Хлам-але краще ніж нічого))))