Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашёл САЛО , что сним делать 2 .


Нашёл САЛО , что сним делать 2 .

Сообщений 901 страница 930 из 1000

901

Прошу звернути увагу панi Сова,що не МИ розпустилися ! МИ тему регулярно дивимось. А от щодо Сiбазона,то вiн сам сюди не заходить чомусь останнiм часом,мабуть думае що ми САЛО вiднiмемо. ))) Та багато кого нема : Вiкiнга,Парторга,Преторiана,Танкiста,Волоханчика велюрового,гостя Партизана,Комiкса ! От з ними треба провести бесiду )))

0

902

ASKOT1 написал(а):

Вiкiнга,Парторга,Преторiана,Танкiста,Волоханчика велюрового,гостя Партизана,Комiкса ! От з ними треба провести бесiду )))

відібрати усе сало та надавати батогів. щоб дісціпліну не порушували.

0

903

Правильно дядьку Консерваторе - вiдiбрати все САЛО i вiддати менi ))) Пiдтримую ! А то я бiдолашний сижу без САЛА,аж плакать хочеться.

0

904

ASKOT1 написал(а):

А то я бiдолашний сижу без САЛА,аж плакать хочеться.

то плячте! бо сала не отримаєте.

0

905

консерватор написал(а):

відібрати усе сало та надавати батогів. щоб дісціпліну не порушували.

Надежди вьюношей пітают.....
Мрій далі, хтивий збоченцю, до мене з батогом ти не доберешся. Віддаю перевагу дівчатам а не такій бридкій потворі як ти.

0

906

ASKOT1 написал(а):

Та багато кого нема : Вiкiнга,Парторга,Преторiана,Танкiста,Волоханчика велюрового,гостя Партизана,Комiкса ! От з ними треба провести бесiду )))

От вичухаюсь трохи і будемо бесіду проводити за рюмкою чаю та шматком сала.

0

907

Парторг написал(а):

Мрій далі, хтивий збоченцю, до мене з батогом ти не доберешся.

і знов званя почесного баяніста отримае парторг!!!!!!!!!!!!!!!!!!ба-бам!

0

908

Камраде Парторг а що з Вами ??? Що значить ''вичухаюсь'' ??? Ви не захворiли там часом ???

0

909

консерватор написал(а):

і знов званя почесного баяніста отримае парторг!!!!!!!!!!!!!!!!!!ба-бам!

Нічого більш оригінального в запасі не залишилось? Почестний ти наш плЯгіЯтор.

ASKOT1 написал(а):

Камраде Парторг а що з Вами ??? Що значить ''вичухаюсь'' ??? Ви не захворiли там часом ???

Підчепив трохи простудіфілісу та намотую зараз соплі на лікоть...

0

910

Ну соплi це не так уже й погано - можна збирати в банку трилiтрову та змазувати ними потiм воза,щоби не скрипiв ))))
Ви лiкуйтесь там,а то на носi закриття сезону вже,а Ви з соплями.А як звiсно дiд Хабарiй не пускае до лiсу тих,у кого зеленi бульки пiд носом висять )))

0

911

що за неподобство?! де усі?????????? таки треба вас розтрілювати за прогули!!!!!!!!!!!!!

0

912

Ну я наприклад тутечки,а от де всi я не знаю ! Я ж говорив що страх втратили вже зовсiм. Кого першого будемо показово розстрiлювати щоб другим неповадно було ???
А Ви пане Консерваторе що з експедицii по пiдйому срiбла вже вернулись? Щось бистро )))

0

913

а давайте першого парторга. його не жалько.
а що до експедиції то ми тілько збираємось. закупаемо сало, гусячий смалець, човни та лантухи щоб було куди срібло склядати, а ще мені купили нотатничок та купу олевців. щоб я мав змогу усе ретельно записувати, чи не обділив я себе.

0

914

консерватор написал(а):

а давайте першого парторга. його не жалько.

Кажуть мріяти корисно.

консерватор написал(а):

а що до експедиції то ми тілько збираємось. закупаемо сало, гусячий смалець, човни та лантухи щоб було куди срібло склядати, а ще мені купили нотатничок та купу олевців. щоб я мав змогу усе ретельно записувати, чи не обділив я себе.

Цікаво, збори будуть тривати місяць чи два?
Доречі, не забудь лантух з кавою.

0

915

Дядьку Консерваторе вiзьмiть i менi трохи срiбла.Я багато не прошу,лЯнтухiв iз п'ять.
I пiвлЯнтуха запашноi кави.Записничок та купу олiвцiв можете залишити собi ))))
A Парторга стрiлять не можна - вiн хворий,простудився )))

0

916

отэто вы тут нафлудили  o.O

ну шо, можно сказать, шо злой админ вернулся из отпуска))))

"Врать не буду --полностью всю тему не осилил -- но прочитал много" (с)  :crazyfun:  :crazyfun:  :crazyfun:

это.. нічого страшного, що я по-москальськи балакаю?)) мене не розстріляють на світанку, нє? o.O

0

917

ASKOT1 написал(а):

A Парторга стрiлять не можна - вiн хворий,простудився )))

от і треба розстріляти! по перш проявимо нашу ласку до нього, бо він хворіти не буде. мєртвьіє нє потєют(с) по друге других незаразить. а мо в нього їжачковий грип чи ще щось заразне!?

0

918

ASKOT1 написал(а):

Дядьку Консерваторе вiзьмiть i менi трохи срiбла.Я багато не прошу,лЯнтухiв iз п'ять

добре. що ж з вами робити? ви в нас стариць, а ми старцям допомогаємо. мо колись і ляпсірдака пришлю.

0

919

консерватор написал(а):

ви в нас стариць, а ми старцям допомогаємо.

До речі коли звонив сьогодні до Старика, то він мені сказав шо, разом з Аскотом якраз сало їдать і просив більше не боспокоїти, от тобі і старці, це вони тільки так прикидуються ......, мабуть ще і якись заговір разом готовили.

0

920

Fallschirmjager написал(а):

мене не розстріляють на світанку, нє?

Якщо здасте все САЛО до мене на склЯд - не розстріляють.А інакше.......................... :dontknow: А що робить ???..................

0

921

консерватор написал(а):

а мо в нього їжачковий грип чи ще щось заразне!?

А що - Ваш їжак його покусав чи що ????? Який жах  o.O

0

922

консерватор написал(а):

мо колись і ляпсірдака пришлю.

Шо значить "колись пришлю" ?????????????? Зараз шліть,бо холодає вже !  :rain:

0

923

Sloboda написал(а):

До речі коли звонив сьогодні до Старика, то він мені сказав шо, разом з Аскотом якраз сало їдать і просив більше не боспокоїти, от тобі і старці, це вони тільки так прикидуються ......, мабуть ще і якись заговір разом готовили.

Пошуткував він - звідки в нас САЛО ????? Їли хліб з цибульою та водою запивали  :'(  САЛО нам тільки сниться !

0

924

Sloboda написал(а):

До речі коли звонив сьогодні до Старика, то він мені сказав шо, разом з Аскотом якраз сало їдать і просив більше не боспокоїти, от тобі і старці, це вони тільки так прикидуються ......, мабуть ще і якись заговір разом готовили.

Знаєм ми таких старців... Треба вже заходів вживати а не ляпсердаками їх придарювати :suspicious:

0

925

sova написал(а):

Знаєм ми що вони старці !!!! Треба терміново ляпсердаками їх придарювати

Правильно правильно  :cool:

0

926

sova написал(а):

реба вже заходів вживати а не ляпсердаками їх придарювати

добре. тоді будемо розстрілювати!

0

927

Ну а як же ж ! Дивiться,то не ми в пику дощичком умитi лежимо убитi,за клунею,всi в дiрках вiд куль ))))
Шлiть негайно ляпсярдак ! ! !

0

928

ASKOT1 написал(а):

Шлiть негайно ляпсярдак ! ! !

та навіщо він вам?

0

929

ASKOT1 написал(а):

Ну а як же ж ! Дивiться,то не ми в пику дощичком умитi лежимо убитi,за клунею,всi в дiрках вiд куль ))))

За сортіром... Бо за клунею дрова складені  :smoke:

0

930

sova написал(а):

За сортіром... Бо за клунею дрова складені

Значить перенесіть дрова за сортір :crazy:

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашёл САЛО , что сним делать 2 .