Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашёл САЛО , что сним делать 2 .


Нашёл САЛО , что сним делать 2 .

Сообщений 1 страница 30 из 1000

1

Райберт временно умер, а наша любимая тема  походу навсегда...предлагаю общаться тута! А то без райберта тяжело, а без САЛА невыносимо!!!

0

2

Поддерживаю полностью предыдущего оратора ))) Без общения и без САЛА нам кирдык )))

0

3

Ну так подтягиваем главных персонажей и вперёд!

0

4

Волохатый модератор где то пропал....

0

5

Я написав Консерватору.А також попрохав шоби вiн Парторга взяв з собою ))) А то в натурi тоска якась зелена блiн.

0

6

Шо тут нажимать щоб з цитуванням вiдповiдь дати,а то я дурне теля не знаю !

0

7

ASKOT1 написал(а):

Шо тут нажимать щоб з цитуванням вiдповiдь дати,а то я дурне теля не знаю !

Треба виділить текст, і нажать в правому нижньому углу кнопочку "цитіровать". І мені пару кг  сала за підсказку....

0

8

А,забув,Консерватор казав шо iз Совою,возиком та трьома лЯнтухами прийдуть тебе грабувати,готуйся Володя,змазуй кулемет.

0

9

не можна. Я злий , в мене зуб болить. Хай краще мене пожаліють, сала дадуть , грошей.... :crazy:

0

10

Шось у мене з телефона не виходить з цитуванням (( Дома з ноута буду пробувать. Казала менi мамка вчись синку ))

0

11

А де пані Сова? На дереві кота гладить?

0

12

Обiцяв пан Консерватор конХвет тобi принести )))

0

13

Панi Совi я зараз дам ссилку та зателефоную.

0

14

Мені зараз тільки конХвет....Застрельте краще мене з кулемета! Хоть картоплю копать не буду...

0

15

Панi Сова на райберт зайти не може чомусь, хотiв дати ссилку.Я зателефоную.Панi Сова на райберт зайти не може чомусь, хотiв дати ссилку.Я зателефоную.

0

16

О! Парторг та консерватор уже тута! Велком в наш шалаш! Сало к осмотру!

0

17

О,а шо це воно два раза написало ? А стрелять тебе ми не будем,викопай картошку спочатку ))

0

18

Шось я не бачу не Консерватора,не Парторга.

0

19

хай пані Сова в поісковику набере форум укрінського фонда поиска Память.

0

20

ASKOT1 написал(а):

Шось я не бачу не Консерватора,не Парторга.

Стола накривають , проставляться будуть! Ми вже йдем!

0

21

вітаю панство. по перше кулемет мені вже старий обіцяв подарувати, по друге якщо болять зуби то требе на зуб поклясти чвертку пігулки анальгіна та ковтнути сіган або доларен. ну ще ожна приклясти часник на пульс протилежної руки але не надовго бо опік буде. часник треба розтерти та заматати у марлю або бінт и приматати

0

22

Я вже 3 кетанова зжер....

0

23

консерватор написал(а):

ну ще ожна приклясти часник на пульс

Перевірено? допоможе? а може хай  стара прикладом по голові ....

0

24

Старик Похабыч написал(а):

Я вже 3 кетанова зжер....

то дурне. він не допоможе. кажу як спец, бо стаматалогію обходжу десятою догорою бо боюсь я отих стоматологів. вони хтиві такі.

0

25

Всім боброго вечора!

ASKOT1 написал(а):

А,забув,Консерватор казав шо iз Совою,возиком та трьома лЯнтухами прийдуть тебе грабувати,готуйся Володя,змазуй кулемет.

Не переживайте за них, я притягну два камази для початку.

Старик Похабыч написал(а):

Мені зараз тільки конХвет....Застрельте краще мене з кулемета! Хоть картоплю копать не буду...

Живіть та мучтесь з картоплею, ба які балувані стали - на курорта їм захотілось.

ASKOT1 написал(а):

Шось я не бачу не Консерватора,не Парторга.

То ви не туди дивились.

0

26

Старик Похабыч написал(а):

Перевірено? допоможе? а може хай  стара прикладом по голові ....

Я за приклад, киянку і інші дерев"яні струменти в народній медицині. Хай тільки звіт потім накатає.

0

27

Старик Похабыч написал(а):

Перевірено? допоможе? а може хай  стара прикладом по голові ....

допоможе але не більш години тримати бо опік буде. сам особисто перевірив, ну а якщо не допоможе то можно і прикладом. хоча най хтось другий приложе бо в старой сили мало а треба щоб добре прилетіло.)))))))))))))))

0

28

Піду часник мотать, а Ви тут дивіться щоб сало не вкрали...А то Райберта нема, багато бездомних шастають... :jumping:

0

29

До стоматолога треба йти а не займатись невiдомо чим.Перевiрено,хоча теж боявся,а зараз тьфу тьфу хоч проволоку гризи )))

0

30

Консерваторе,де Ваша славнозвiсна аватарка ? А ? Он у Парторга подивiться,все як положено.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашёл САЛО , что сним делать 2 .