Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашёл САЛО , что сним делать 2 .


Нашёл САЛО , что сним делать 2 .

Сообщений 871 страница 900 из 1000

871

A можна я не буду писати за що треба хапати жiнку стоматолога ??? ))))

0

872

ASKOT1 написал(а):

A можна я не буду писати за що треба хапати жiнку стоматолога ??? ))))

але то треба. щоб старий був готовий до такого розвитку подій.

0

873

Нi,таки не буду,я йому при зустрiчi розповiм,вiч-на-вiч,а то начитаються зараз деякi та побiжать жiнок стоматологiв шукати з цiллю потренуватись у вправному хапаннi )))

0

874

ASKOT1 написал(а):

Нi,таки не буду,я йому при зустрiчi розповiм,вiч-на-вiч,

мені теж треба. бо я колись теж зберуся до дохтура щоб зуби полікувати. так що кажіть сюди, мо ще комусь у пригоді стане.

0

875

Ага,я зараз як скажу то буде менi напевно бан за це ! Боюсь я ! Промовчу краще )))

0

876

консерватор написал(а):

мені теж треба. бо я колись теж зберуся до дохтура щоб зуби полікувати. так що кажіть сюди, мо ще комусь у пригоді стане.

Приходь до мене, в мене є перфоратор, молоток та зубило - вилікую. а щоб не хапав - прив"яжу до лавки тросом. :D

0

877

ASKOT1 написал(а):

Ага,я зараз як скажу то буде менi напевно бан за це ! Боюсь я ! Промовчу краще )))

якщо не скажете то точно бан буде. се я вам як модер кажу.

0

878

Як це так Ви мене нiзащо забаните ? ? ? Так не можна !  Як це так Ви мене нiзащо забаните ? ? ? Так не можна !

0

879

Камраде Парторг ! Вилiкуйте Консерватора ))))

0

880

ASKOT1 написал(а):

Камраде Парторг ! Вилiкуйте Консерватора ))))

Головне правильно зафіксувати пацієнта, все інше - справа техніки.

0

881

Парторг написал(а):

Головне правильно зафіксувати пацієнта, все інше - справа техніки.

А Ви лікуєте,відаляете  чи протезуєте?

0

882

Парторг написал(а):

Приходь до мене, в мене є перфоратор, молоток та зубило - вилікую. а щоб не хапав - прив"яжу до лавки тросом.

йди на кішках тренуйся. в тебе двійко загибликів є.

0

883

До речі,де це Старий? Усім кортить послухать про пригоди у дантиста (чи дантистки).

Отредактировано sova (25-09-2011 22:12:54)

0

884

Я знаю де Старий,але не скажу,нехай Вас покортить )))

0

885

консерватор написал(а):

йди на кішках тренуйся. в тебе двійко загибликів є.

Кішок в мене немає. В мене два кота. І загибликом тебе кличуть, граючись з тобою в "котика та білочку". :playful:

sova написал(а):

А Ви лікуєте,відаляете  чи протезуєте?

Головне щоб було що протезувати, видаляти чи лікувати.

0

886

Парторг написал(а):

Головне щоб було що протезувати, видаляти чи лікувати.

Я коли йду лікувати,то одразу прошу попередити,якщо довго і болісно то краще вже видаляти. Ну а потім вже протезувати.

0

887

А декого за руку до стоматолога водили.

0

888

Парторг написал(а):

граючись в "котика та білочку"

і знов званя почестного баяніста отримае, вже в котрий раз, парторг! та-дам!

0

889

ДЕ ХУТРО ? ? ? ? ?

0

890

консерватор написал(а):

і знов званя почестного баяніста отримае, вже в котрий раз, парторг! та-дам!

Та чого ви? Ми нікому не розкажемо. Мало хто там у що грається... у каналізЯціі...на самокаті :whistle:

+1

891

До речі,партЄйці,швиденько признавайтеся хто се з вас свою білизну засвітив на райбі? Старий Садівник дарма казати не буде...

0

892

ASKOT1 написал(а):

ДЕ ХУТРО ? ? ? ? ?

де, де.миші зїли! ось де!

0

893

консерватор написал(а):

де, де.миші зїли! ось де!

От тобі й немає в ньго на склЯді мишей... Довір такому сало на склЯді тримати. В самого миші все погризли, навіть хутро, тай у інших добро попсують.

0

894

A я еду еду за туманами,
А я еду еду за туманами !
ПиСи: це я спiваю )))
I ПIДЙОМ ВСI ! ПIДЙОМ Я СКАЗАВ ! ШИКУЙСЬ НА ПIДВIКОННЯХ ! УПАЛИ ВIДЖАЛИСЬ ! ФАНЕРУ ДО ОГЛЯДУ ПРИГОТУВАТИ ))))

0

895

Тю....
І чого ото так галасувати? Люди працюють. Акі бджоли. Кінця-краю цьому робочому дню немає :'(

0

896

Не переймайтесь панi,робочий день скоро закiнчиться.Залишилось всього якихось 4 годинки !

0

897

а де се усі? га питаю!
нумо швидко пошикувались та до мене на докляда! та щоб сала принесли. бо без сала отримаєте батогів, якщо не прийдете то теж батогів скуштуєте але набагато більше!

0

898

Та да,десь всi поховались якось пiдозрiло та мовчать. Напевно треба закачувати рукава вже ))) а то геть страх втратили,рахують що в тему можна не заходити !

0

899

консерватор написал(а):

а де се усі? га питаю!
нумо швидко пошикувались та до мене на докляда! та щоб сала принесли. бо без сала отримаєте батогів, якщо не прийдете то теж батогів скуштуєте але набагато більше!

Прийшла б із задоволенням! Вже майже зібралася,та тепер ось міркую-а нащо мені батоги? Я їх не колекціоную,не подобаються вони мені. Я вже ліпше зачекаю,другим разом мо щось інше будете роздавати так я тоді у черзі перша  8-)

0

900

ASKOT1 написал(а):

Та да,десь всi поховались якось пiдозрiло та мовчать. Напевно треба закачувати рукава вже ))) а то геть страх втратили,рахують що в тему можна не заходити !

Отож! Розпустилися ви. Сібазона на вас немає :yep:

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашёл САЛО , что сним делать 2 .