Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало..... Часть 4...


Сало..... Часть 4...

Сообщений 91 страница 120 из 465

91

То давайте скинемось йому на того ляпсердака з підковами. Уявіть собі який буде різновид-Аскабан підковокопитний у ляпсердаку.

0

92

sova написал(а):

То давайте скинемось йому на того ляпсердака з підковами

і що тоді вже можна сватів засилати? добре скинемось! оце пограю на вєсілє!йой! хочь би ото сили вистачило грати.

0

93

Ой не знаю... Мабуть тоді і нареченій на підкови скидатись прийдеться... Це все спочатку треба підрахувати,мо ще підков не вистачить?

0

94

sova написал(а):

Мабуть тоді і нареченій на підкови скидатись прийдеться... Це все спочатку треба підрахувати,мо ще підков не вистачить?

скинемось і нареченій! вистаче підков усім. а кому не вистаче то буде без підков, аби тілько вєсілє було

0

95

Яке весілля ????? Ви що там всі дружно з дубів попадали ??? Ги ги ги.

0

96

ASKOT1 написал(а):

Яке весілля ????? Ви що там всі дружно з дубів попадали ??? Ги ги ги.

Як то, яке весілля? Весілля на якому наречений у ляпсардаку та підкований буде.  :D

0

97

І наречена на модних підковах :yep:  :whistle:

0

98

СваЛьбы не будет (с) Бу га га га. Ви спочатку нареченого зловіть ))))) Ще раз бу га га га !

0

99

ASKOT1 написал(а):

Ви спочатку нареченого зловіть ))))) Ще раз бу га га га !

та що його ловити? їсти захоче сам прийде! сало вонож таке самчне та запашне.

0

100

консерватор написал(а):

та що його ловити? їсти захоче сам прийде! сало вонож таке самчне та запашне.

Та нехай поскаче,поки підкови не стерлися,поки і ріжки і ніжки ще має :smoke:

0

101

sova написал(а):

поки і ріжки і ніжки ще має

як то так?! іще не оженівся а вже ріжки має?то що то воно буде коли він одружеться?
най одращує роги як в того оленя, бо мені на стіну потрібні. над камином повісю, сі файно буде!

0

102

Так,я дивлюсь над гражданіном Парторгом нависла загроза женітьби ))) А чого,давайте оженимо Парторга )))
Так шо готуйтесь товарісч,пробив Ваш звЁзДный чАс ))))
Та й пану Консерватору буде не погано - за рогами далеко не ходить,з пересилом не морочиться,пішов відпиляв і в хаті красіво.
Бу га га три раза.

0

103

ASKOT1 написал(а):

Так,я дивлюсь над гражданіном Парторгом нависла загроза женітьби ))) А чого,давайте оженимо Парторга )))

усі згодні. і голосувати нетреба!!!!!!!!!!!!! гутуймося до парторгового весіль!!!!!!!!!!!!!!!!

0

104

ASKOT1 написал(а):

Так,я дивлюсь над гражданіном Парторгом нависла загроза женітьби ))) А чого,давайте оженимо Парторга )))

А фіх вам, а не мене вільного життя позбавити.
Піду інвестицій по 6 грн прикуплю в хозмагі. Живим не дамся.
І собаку заодно відпущу - хай побігає... Він в мене гостей любить.

Отредактировано Парторг (08-12-2011 20:58:46)

0

105

Інвестиції по 6 грн. то вже баян гражданін )))
Так шо мийтесь,брийтесь,збігайте до ювелірного магазу,надівайте лакіровані штіблЄти і негайно женитись.
Тільки попереджаю зразу,паспорт з'їсти не намагайтесь,він по-перше не смачний,а по-друге партія вже на цей випадок виписала Вам три запасних )))

0

106

ASKOT1 написал(а):

Інвестиції по 6 грн. то вже баян гражданін )))

От тим хто мене женити прийде - баян знадобиться. правда його чудової гри, цього божественного музичного струменту, вони вже не почують.
Та й рано мені женитись - молодий ще я.
Та й як ви до мене на весілля зібрались без ляпсардака з карманами? Неподобство. :mad:
І де наречена? Га? Нема? Отож, весілля не буде. :playful:

Отредактировано Парторг (08-12-2011 21:45:50)

0

107

Ну раз мова вже пішла про наречену,то значить Ви вже згодні,це добре.
А поскільки ляпсярдака в мене таки нема,то я буду в шинелі,зима ж на дворі. )))
Тільки хочу нагадати що треба строгий кУстюм,бажано чорного кольору,а не флектарн чи ДПМ,до них лаковані туХлі не пасують ! Ги ги ги.

0

108

Щось я дивлюсь всі втратили страх,чи що ??? Чому тема заглохла я Вас питаю ??? Чи мо не вважаєте за потрібне заходити та писати ??? Це неподобство я скажу. Буду катувати всіх і кожного,а то розслабились )))

0

109

ASKOT1 написал(а):

Буду катувати всіх і кожного,а то розслабились

От усі хтять катувати, розстрілювати обливати бензином і підпалювати... Ну хіба це тема про сало :no: ? Я ось, наприклад, після знедужання дуже потребую Сала у великих кількостях, бо вже захуд і зовсім не схожий на справжнього Голову, хіба що на агронома якогось. Пане АСКОТ1, там у ваших краях птахоферма є, може б ви мені пару бройлерів на Новий Рік подарували... :x

0

110

Нема пане Голова в Аскота нічогісінько,бідний він як та церковна миша,і живе в пустелі. Так шо вишліть САЛА )))

0

111

ASKOT1 написал(а):

Нема пане Голова в Аскота нічогісінько,бідний він як та церковна миша,і живе в пустелі

а ми й в пустелі клуню знайдемо! Вона Вас там прямо чекає, тиняється по пустелі бідна, шукає свого Аскотика :D Так що не відпирайтеся - розкуркулення чекає!  :dontknow:

0

112

Хто тиняється по пустелі ? Клуня чи що ? Ги ги ги ))) Вона у Вас шо - на курячих ніжках ? А хто за ричагами сидить ??? Ви на ричагах а пан Консерватор на педалях ? Ой бу га га )))
Я тепер буду Вас називати водітЄль клуні )))

0

113

Це не Ваша клуня без ноги ?! Ги ги ги ги )))
http://reibert.info/forum/attachment.ph … 1218651138

0

114

То так звана Клуня виконання покарань, і ідея певно належить пану Консерватору.... ми вже добре знайомі з його ідеологією :mad:

0

115

ASKOT1 написал(а):

Це не Ваша клуня без ноги ?! Ги ги ги ги )))
http://reibert.info/forum/attachment.ph … 1218651138

Там зліва дві могилки - котик і бабця, мабуть це пан Консерватор бабцю розкуркулював, коли та не скорилася, він зігнав зло на бідній киці. А клуню потім собі забрав для своїх "буденних звичних" справ.

Отредактировано Голова Колгоспу (11-12-2011 17:18:31)

0

116

Голова Колгоспу написал(а):

Там зліва дві могилки - котик і бабця, мабуть це пан Консерватор бабцю розкуркулював, коли та не скорилася, він зігнав зло на бідній киці. А клуню потім собі забрав для своїх "буденних звичних" справ.

таке буде з кожним хто буде чинити опір та не буде підкорятись наказам!

0

117

Таки це Ваша клуня ! Ги ги ги ги. Я уявляю як Ви тою однолапою клячою на коп скачете по преріям )))

0

118

ASKOT1 написал(а):

Таки це Ваша клуня ! Ги ги ги ги. Я уявляю як Ви тою однолапою клячою на коп скачете по преріям )))

це клуня для розстрілу! всі хто чине опір та непокору заводеться за клуну та розстрілюється. вона хоч і колченога але мобільна. не треба нічого шукати щоб покарати виних.

0

119

Це клуня не для розстрілу а для сміху )))
І пред'явіть но мені право власності на оте чудо,а також поетажний план на неї ж,завірений в БТІ,а ще покажіть своє посвідчення водітЄля з відповідною категорією ''клуньоводітЄль'' ги ги ги,і талон техогляду,а то якась вона у Вас начебто не зовсім справна )))

0

120

Ти бачиш як виходить - вже і клуню до рук прибрали. І ще й після цього скажуть що не куркулі ))

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало..... Часть 4...