Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало..... Часть 4...


Сало..... Часть 4...

Сообщений 31 страница 60 из 465

31

ASKOT1 написал(а):

Партизане коли Ви вже нарешті зареєструєтесь ? Що,хоробрості не вистачає ?

Конечно не хватает.
Разве не видно?

0

32

ASKOT1
Ст. Лейтенант

Партизане коли Ви вже нарешті зареєструєтесь ? Що,хоробрості не вистачає ? А то у нас немає Паніковського )

Паниковского ищите среди своих! Или кого-то из них сделайте посмешищем! Выбор за Вами. Храбрости... для чего?! Так я же никого и ничего не боюсь! Регистрироваться ?... дабы в полной мере не только в темах, но уже и в личке получать в свой адрес оскорбления и унижения, шантаж и угрозы?!! Прежде чем о ком-либо судить, сначала нужно со стороны посмотреть на самого себя , белого и пушистого!! Ведь не все ж такие, или я ошибаюсь?! А так, пока думаю.

0

33

Ось попався сьогодні такий герб. Хто розбираеться, давайте обсудим. Що означае шестикінечна зірка справа?http://uploads.ru/t/X/z/c/XzcMZ.png

0

34

Партизан2 написал(а):

Так я же никого и ничего не боюсь!

Осторожно! На форуме Дункан МаккЛауд!

0

35

Старик Похабыч написал(а):

Що означае шестикінечна зірка справа?

Ого заявка  :huh: Це ж зірка Давида :rofl:

0

36

ASKOT1 написал(а):

Ого заявка   Це ж зірка Давида

то мабуть вихрест. мабуть в якогось пана і вкрав герба, а щоб на горло не покарали то жидівську зірку причипив.

0

37

консерватор
Модератор

Ого заявка   Це ж зірка Давида

то мабуть вихрест. мабуть в якогось пана і вкрав герба, а щоб на горло не покарали то жидівську зірку причипив.

Дурень, він і в Африці дурень! ( По бажанню, можна і в множині!).

0

38

Партизан2 написал(а):

Дурень, він і в Африці дурень!

Люблю самокритичних людей :D  Але що ж Ви все про себе та про себе :D

0

39

Та ось, символи на козацьких прапорах: На прапорах козаків зображено шестикінечну зірку – це не жидівська зірка Давида, а в давнину шестикінечна зірка асоціювалася в першу чергу з магією, а також з гербами й емблемами окремих сімейств і громад. Починаючи із глибокої стародавності гексаграмма була популярна в культурах багатьох народів, можливо, завдяки своїй симетрії. «Трикутник з вершиною, спрямованої вниз, символізує жіночий початок, а з вершиною, спрямованої нагору - чоловіче. Сполучення таких трикутників - символ єднання й гармонії. В алхімії два трикутники символізують вогонь і воду, а разом втілюють єдність протилежностей...»  Очевидно, ви погано вчили українську історію, в основному, совкову, то ж є ще час заповнити пробіли в знаннях. Адже, Repetitium est mater studiorum! Краще древніх не скажеш !

0

40

Партизан2 написал(а):

Та ось, символи на козацьких прапорах: На прапорах козаків зображено шестикінечну зірку – це не жидівська зірка

З яких це пір шляхтич Ясеньчик став козаком??? :idea:

0

41

Старик Похабыч написал(а):

З яких це пір шляхтич Ясеньчик став козаком???

то нічого, аби він себе наполєоном або кєнєді не назвав. бо тоді його тілько у лікарню треба і швидко здавати. хоча всі симптоми шизофренії вже є, роздвоєння, вірніше разтроеніе особистості.

0

42

Партизан2 написал(а):

Регистрироваться ?... дабы в полной мере не только в темах, но уже и в личке получать в свой адрес оскорбления и унижения, шантаж и угрозы?!!

А зачем вы тогда вообще здесь что-либо пишите?
Если к вам такое отношение, обходите десятой дорогой.
И не будет оскорблений, унижений...

0

43

Старуха Шапокляк написал(а):

А зачем вы тогда вообще здесь что-либо пишите?
Если к вам такое отношение, обходите десятой дорогой.
И не будет оскорблений, унижений...

Навряд він звідси піде. Схоже в нас завівся гібрид мазохіста-подвижника та троля. Правда троль він нікудишній. напевно ще недосвідченний, а вчитись не хоче.

0

44

Ми його навчим!

0

45

Старик Похабыч написал(а):

Ми його навчим!

По музеям шаритись з лантухом? :D

0

46

Ви пане Консерваторе чому не спите,га ??? САЛО охороняєте ? Правильно !!! А то мало чого....

0

47

та поспиш з вами. я взагалі то я на праці, неможу дочекатись коли до дому піду та сала пожеру.

0

48

Вам САЛА не можна,руки прочЬ од САЛА )))

0

49

Все САЛО МЕНІ!!!!! Я пішов до скулапа та полічив зуб! ВСЕ САЛО МЕНІ!!!!

0

50

Ні в кого при заході на головну сторінку антивірус не вивалює "Заблоковано адресу "jsc.dt00............." ??

0

51

Praetorian написал(а):

Ні в кого при заході на головну сторінку антивірус не вивалює "Заблоковано адресу "jsc.dt00............." ??

Є така фігня, правда не встиг запам"ятати ІР адресу.

0

52

http://uploads.ru/t/a/R/J/aRJe7.jpg
От приблизно так.

0

53

Так, я не пойняв - де всі? Шо до цигана на курсі записались? Курси часом не "з мішком по музею" називаються?  :D

0

54

Хто мені знову підпис змінив ? Га ? Питаю по-хорошому поки що ))) Не будіть в мені звіра ))) А то мій хом'ячок злий.

0

55

ASKOT1 написал(а):

Не будіть в мені звіра ))) А то мій хом'ячок злий.

Виспатись звірючці дайте - він і подобрішає.

0

56

Він і так спить весь час )))
А де це Ви пане Парторг пропадаєте ? Чи мо Вас трохи розстріляти щоб не повадно було збори прогулювать ? А то взяли моду раз в тиждень заглядати на форум,неподобство ))

0

57

ASKOT1 написал(а):

А де це Ви пане Парторг пропадаєте ? Чи мо Вас трохи розстріляти щоб не повадно було збори прогулювать ? А то взяли моду раз в тиждень заглядати на форум,неподобство ))

Працюю роботи трохи привалило. От і розгрібаю.

0

58

Парторг написал(а):

Працюю роботи трохи привалило. От і розгрібаю.

Правильно робите що працюєте,працюйте більше !!!!!!! Партії потрібні гроші на придання дирижБумБеля :D Ви до речі в курсі що заборгували партійних внесків за три місяці ??? Вже в курсі :D  По 20% від зарплати щомісячно,тобто Ваш борг на даний момент складає 3000гривень,це без урахування штрафів за прогули :D Так шо женіть бабло :glasses: пане прогульщик.  Внески приймає прЯдсЯдатЄль - тобто Я :glasses:

0

59

ASKOT1 написал(а):

Правильно робите що працюєте,працюйте більше !!!!!!! Партії потрібні гроші на придання дирижБумБеля  Ви до речі в курсі що заборгували партійних внесків за три місяці ??? Вже в курсі   По 20% від зарплати щомісячно,тобто Ваш борг на даний момент складає 3000гривень,це без урахування штрафів за прогули  Так шо женіть бабло  пане прогульщик.  Внески приймає прЯдсЯдатЄль - тобто Я

але передяються внески тілько через мене. так що гАні гроші! бистрА.

0

60

Пане Парторг женіть бабло  :glasses:  3000 гривень

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало..... Часть 4...