Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало..... Часть 4...


Сало..... Часть 4...

Сообщений 1 страница 30 из 465

1

Я навпаки куплю здоровенного мерса,щоб вся компанія помістилась,буду Вас возити,а Ви будете мені копати. Бу га га. А я буду Вас підганяти.Ще раз бу га га.
ПиСи: не люблять на райбі танки і САЛО.

0

2

А давайте на райбы тему про сало знов замутим?

0

3

ну якщо там точно є щось цікаве то копати я згоден. так що заїжджайте за мною завтра о 9 годині ранку та поїдемо копати цікаві речі!

0

4

Старик Похабыч написал(а):

А давайте на райбы тему про сало знов замутим?

я згоден.

0

5

Теми про САЛО на райберті не люблять,зразу потруть (((
Де'Консерваторус я заїду,тільки САЛО беріть,в мене нема.

0

6

ASKOT1 написал(а):

1.Теми про САЛО на райберті не люблять,зразу потруть (((
2.Де'Консерваторус я заїду,тільки САЛО беріть,в мене нема.

1. а ми назвемо якось так щоб не здогадались та не будемо вживати слово САЛО будемо шифруватись.
2. добре я сало візьму тілько ж ви обов'язково заїжджайте

0

7

Ну от як тільки куплю мерса,так зразу і заїду,чекать залишилось недовго,скільки там до тої пенсії залишилось ))))
А як же ж тему назвати ??? Шоб по хитрому так )))

0

8

А чого пишите наче купили?!!!????

0

9

Не поняв ! ! ! Шо ??? Хто купив ???

0

10

Щ купив? не знаю.Все в вашому підписі.

0

11

Старик Похабыч написал(а):

Щ купив? не знаю.Все в вашому підписі.

а я вже давно казав що аскабан в нас куркуль-скрьітьій мильйонєр корєйко. от вона правда життя. цікаво що він знайшов що і мерса купив і прибора.мабуть кляд знайшов і мовчить. пропоную негайно йти та розкуркулити аскабана.

0

12

Сiбазоне ! Ти мене чуєш. Я тебе розкусив,тільки ти пишеш ТМ 08,замість ТМ 808. ))))
А Вам пане де'Консерваторус таврічЄський я так скажу - я ніякий не мільйонер і не куркуль,і прибор я в кредит взяв,і мерса в мене нема,і САЛА навіть нема,бідний я... в мене як в того латиша (((

0

13

ASKOT1 написал(а):

,бідний я... в мене  х..й як в того латиша (((

Такий маленький???!!!

0

14

ASKOT1 написал(а):

А Вам пане де'Консерваторус таврічЄський я так скажу - я великий мільйонер і куркуль,і прибор я  взяв,і мерса ,і САЛА в мене дуже багато ,а ще я маю в рабстві латиша, бо я великий рабовласник!

ось і розкрились усі жахливі таємниці нашого куркуля-аскабана. будемо в ночі куркулить.

0

15

Це якийсь капець ))))))) Я реготів як ненормальний.

0

16

Старий 74 ! Ти збочинець ))))

0

17

Ви пане Консерваторе дивлюсь теж підпис відредагували ))

0

18

консерватор написал(а):

ось і розкрились усі жахливі таємниці нашого куркуля-аскабана. будемо в ночі куркулить.

Ну жахливі тільки для куркуля...будем брать все добро во временне пользование! А за обіду латіша прийдеться отвітить!

0

19

ASKOT1 написал(а):

Ви пане Консерваторе дивлюсь теж підпис відредагували ))

ну а як жеж! треба соотвэтствовать)))))))))))

0

20

Деякі пообіщали Сала відіслати  по Укрпошті і я до цих пір жду...

0

21

Любитель Пива написал(а):

Деякі пообіщали Сала відіслати  по Укрпошті і я до цих пір жду...

Обіцяли Слободі а не якомусь гостю самозванцю. Багато вас тут партізанів і патріотів ходить, сала не напасешся...

0

22

так ото, Слобода мені казав шо посилку йому мають прислати і я за нього турбуюся. Шліть швидше, бо людина в реанымації , потребуэ ліків....

0

23

Я сам слободі передам, коли з реанімаціі вийде.

0

24

З яких се пір жиди панами стали, та іще і шляхтою? чи мо за свої шекелі купили герба шляхетського? то запам'ятайте! з хама не буде пана, а тим більш з жида ніколи не буде шляхтича!!!!

Такой КОНСЕРВАТОРный и самокритичный человек, а такого плохого мнения о себе! На реплику выше отвечу словами то й же народной мудрости:" Соловей свині не товариш!" Консератор, Вы антисемит ??!!  Здесь одно из двух: либо отсутствие образованности, либо духовная бедность, раз такое писать! Tertium non datum ! А что евреи, очень древний народ, с много тысячелетней историей. Еврей не будет присваивать предметы старины, и уж тем более, спрашивать, а что это стоит? Он будет сохранять и беречь свое культурное наследие, когда речь идет о камнях простой мостовой, по которых ходили древние египтяны, финикийцы, филистымляне, и что связано с его иудейской историей,; или  сохранении величественных храмов, но уже Христианской истории. Можно поговорить и о нашем родном ХАМстве! Сочувствую...

0

25

Дааа... Сало уже в четвертой части показывают ^^
Скоро!!! Смотрите на экранах ваших мониторов!!! Сало 2012!!! продолжение бесконечно... :glasses:

0

26

Оце пишу з мобіли, якшо будете передавати посилку з Салом , то ні в якому разі не передавайте Партизаном, бо в мене великі сумніви, в тому шо вона дійде, а краще приїзжайте самі і провідайте. Не забудьтеся часничок до сала і цибульку. З повагою до всіх учасників.

0

27

Партизан2 написал(а):

Консератор, Вы антисемит ??!!  Здесь одно из двух: либо отсутствие образованности, либо духовная бедность, раз такое писать! Tertium non datum ! А что евреи, очень древний народ, с много тысячелетней историей. Еврей не будет присваивать предметы старины, и уж тем более, спрашивать, а что это стоит? Он будет сохранять и беречь свое культурное наследие, когда речь идет о камнях простой мостовой, по которых ходили древние египтяны, финикийцы, филистымляне, и что связано с его иудейской историей,; или  сохранении величественных храмов, но уже Христианской истории. Можно поговорить и о нашем родном ХАМстве! Сочувствую...

пояснювати щось жиду нема ніякого сенсу. так що живи жиде поки є змога, бо скоро може не бути. я не буду нагадувати що коїло жидівство протягом світової історії, за усі ті злочини але скажу тілько єдне, що коли жиди за свої злочини отримивають по заслузі то вони починають волати ґвалт та дурням розповідати про якийсь голокіст якого на справді ніколи не було, бо то було покарання злочинців.

0

28

онсерватор
Модератор

пояснювати щось жиду нема ніякого сенсу. так що живи жиде поки є змога, бо скоро може не бути. я не буду нагадувати що коїло жидівство протягом світової історії, за усі ті злочини але скажу тілько єдне, що коли жиди за свої злочини отримивають по заслузі то вони починають волати ґвалт та дурням розповідати про якийсь голокіст якого на справді ніколи не було, бо то було покарання злочинців

Проехали...Мой совет: такая болезнь как Ксенофобия может пройти, если вовремя начать лечение! Скорейшего выздоровления !

0

29

Партизане коли Ви вже нарешті зареєструєтесь ? Що,хоробрості не вистачає ? А то у нас немає Паніковського )))

0

30

ASKOT1 написал(а):

Партизане коли Ви вже нарешті зареєструєтесь ? Що,хоробрості не вистачає ? А то у нас немає Паніковського )))

так в нас і гусей теж нема. так що скона паняковський з голоду, а якщо сала вкраде то взагалі його на горло покараємо.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало..... Часть 4...