Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало..... Часть 4...


Сало..... Часть 4...

Сообщений 271 страница 300 из 465

271

консерватор написал(а):

отож я і дивлюсь що він якийсь сумний. він так скоро і пейси відростить та до цигана у сєкту

Это не про Яшку цыгана вы разговор ведете?Так он мог только на гитаре играть,горилку с глечеков пить и с маузера стрелять,и у них не секта была а боевое подразделение,они медведя гулять водили.

0

272

циган це " історик з світовим ім'ям"  а взагалі то звичайний розкрадач шкільних музеїв. того і нарекли його циганом бо тягне все що побаче.

0

273

консерватор написал(а):

циган це " історик з світовим ім'ям"  а взагалі то звичайний розкрадач шкільних музеїв. того і нарекли його циганом бо тягне все що побаче.

А где его можно лицезреть?Или он неуловимый?И он тоже забирает у вас честно нажитое не легким трудом?А сало с чесночком он любит?

0

274

одного разу він якось спробува таке зробити за що був відданий анафемі і після цього начепивши буйдьоновку пішов до червоних.

0

275

консерватор написал(а):

одного разу він якось спробува таке зробити за що був відданий анафемі і після цього начепивши буйдьоновку пішов до червоних.

А почему тогда Старый это продолжает делать,и его не куда не отдали?

0

276

http://s2.uploads.ru/t/h6b4s.jpg
http://s2.uploads.ru/t/FTGSR.jpg
Вот так вчера немного мы и погуляли.http://s2.uploads.ru/t/5hYVj.jpg

0

277

http://s2.uploads.ru/t/cMjdQ.jpg
Шашлычек жарили в двух местах,где свинку поймали там и отдыхали.

0

278

Манг написал(а):

А почему тогда Старый это продолжает делать,и его не куда не отдали?

бо старого всі поважають та бояться. та і ліпше наш старий чим хтось іншій, бо той інший може забирати усе.

Манг написал(а):

Вот так вчера немного мы и погуляли.

це ви не гуляли а зловживали спиртним, бо якби гуляли то були б знахідки. а от знахідок я і не бачу.

0

279

консерватор написал(а):

це ви не гуляли а зловживали спиртним, бо якби гуляли то були б знахідки. а от знахідок я і не бачу.

Ой та сколько там того спиртного,совсем чуть-чуть,и вчера у меня на поиск масть не шла,вот и пришлось немножко отдохнуть.А как там рядовой сльобода,чего он в эфир не выходит?

0

280

консерватор написал(а):

бо старого всі поважають та бояться. та і ліпше наш старий чим хтось іншій, бо той інший може забирати усе.

Ну тогда конечно,пусть он остается,ведь он уже наверное много не потребует,бо уже всего набрался до чертей.

0

281

от я і кажу що ви пиячить поїхали а не пошуком займатись. а це дуже погано, бо після таких посиденьок залишається купа сміття через яке матюкаються пошукові. фольга дзищить наче цілий хельм з кулеметом. отож.
а пан волохань мабуть працюють. несуть людям добро у вигляді різноманітних напоїв. літо, спека спрага.

0

282

консерватор написал(а):

бо після таких посиденьок залишається купа сміття через яке матюкаються

За собой приучен убирать,что горит то в огонь,а остальное на отведенный мусорник,ну есть место такое,мусорное. А чем вы похвалитесь на предмет находок,иль может кого дожали на раскулачивание,сальца,водочки,огурчиков соленых,присвоили?

0

283

консерватор написал(а):

а пан волохань мабуть працюють. несуть людям добро у вигляді різноманітних напоїв. літо, спека спрага.

А где он продает это?Может я подскачу и жажду свою на шару утолю,ну сальца могу немного прихватить с собой,и еще чего для разговору?День другой немного посидим поговорим,ну так скромно чтоб другие на нас внимание не обращали.

0

284

Манг написал(а):

За собой приучен убирать,что горит то в огонь,а остальное на отведенный мусорник,ну есть место такое,мусорное. А чем вы похвалитесь на предмет находок,иль может кого дожали на раскулачивание,сальца,водочки,огурчиков соленых,присвоили?

та які в мене знахідки? я інтернет копар, та і бідніший за церковну мишу. тільки не переплутайте з бідним як церковна миша. то зовсім інша особа.
нема де копать, нема. всьо вже до нас відшукали та по кулекціям поразтягали.

0

285

консерватор написал(а):

всьо вже до нас відшукали та по кулекціям поразтягали.

Не согласен,кто ищет тот всегда найдет.http://s2.uploads.ru/t/Q4EHo.gif
Вот предыдущие мои находки.http://s2.uploads.ru/t/Xev8W.gif
http://s2.uploads.ru/t/ODXnZ.gif
http://s2.uploads.ru/t/trNQj.gif
Ну вот гдето примерно так,тут не все находки,еще не все сфотографировал,так вот ищем и вот так немного отдыхаем,как на фото днями выше.

0

286

а ото на третій світлині то в вас старовиний ніж? мо іще з часів коліївщини?

0

287

консерватор написал(а):

а ото на третій світлині то в вас старовиний ніж? мо іще з часів коліївщини?

Я не знаю историю ножа,но он был найден мной лично на глубине где то в 20см.Сало режет отлично,а что еще надо простому человеку?

0

288

Подскажите а где делись,,Парторг,ASKOT1,sova,,да и другие любители-профессионалы по дегустации сальца и других приятных яств и напитков,их что Старый куда отправил аль они в командировку далече укатили?

0

289

Манг написал(а):

Я не знаю историю ножа,но он был найден мной лично на глубине где то в 20см.Сало режет отлично,а что еще надо простому человеку?

ридивився , кітай((( а окрім сала ніж повинен добре жидів різати як колись батько гонта з залізняком. от добре вони раніш різали!

Манг написал(а):

Подскажите а где делись,,Парторг,ASKOT1,sova,,да и другие любители-профессионалы по дегустации сальца и других приятных яств и напитков,их что Старый куда отправил аль они в командировку далече укатили?

парторг десь колгоспом зайнявся, хоче його вивести на рівень світових стандартів., Аскот та пані Ова саовари реставрують. хочуть під києвом чайну відкрити. вже і назву придумали, " трі піськаря" де інші не знаю але десь поблизу ходять та наглядають.
а чого це ви питаєте за них?

0

290

консерватор написал(а):

а чого це ви питаєте за них?

Дак большей компанией и разговаривать веселей,глядишь кто и скажет че чудернацьке.Да и вообще больше народа,больше сала и до сала и жить еще лучше,читая ваши первые похождения я очень смеялся и получил большой позитив,и жалею что раньше к вам в гости не зашел.

0

291

консерватор написал(а):

вже і назву придумали, " трі піськаря"

Так им тогда и ники надо сменить,лиса алиса и кот базилио.

0

292

вони нікі не поміняють, вони в них як у пашпорті.
те що розмова ліпше коли людей більше то так. спробую сповістити їх, мо покинуть свої справи та будуть вас розважати.

0

293

консерватор написал(а):

покинуть свої справи та будуть вас розважати.

Не я не горю желанием,чтоб меня развлекали,это просто как мир куда поехать посмотреть,больше людей больше общения,где то кто что видел интересное и делится этим с другими,так все и познаётся,ну и конечно юмор,без него сейчас нельзя жить,особенно в нашей стране и в данное время,он хоть немного отвлекает от многих проблем и поднимает настроение.А по пустякам не надо людей отвлекать,вот как закончат свои дела и рас кажут,что видели интересного и смешного,может посетили где удивительные места и видели что интересное,может инопланетян,и угощали их салом з оковитою.А может они наладили поставку сала, чеснока,и рассола с огурчиков в другие галактики.

Отредактировано Манг (12-06-2013 07:32:14)

0

294

таке! ну от скажіть мені таку річ. навіщо парторгові той колгосп? з початку колгосп, після він почне у лисого вовку вірити, почне піднімати прапорця на 7 листопада та ходити строєм і співати інтернаційонала. а що далі? незнаєте? а я от знаю! він припхається до мене бо вирішить що куркуль-самостійник то погано. що з ього вийде ми вже бачили коли голодранці переворот встроїли. отож і треба його відовлікти від думок диструктивних та світового безладу під червоною ганчіркою.
а ось Аскот та пані Ова. вони наприклад побудують свою чайну і що?! а то що вони почнуть продавати чай та до чаю. люди вони чесні тож чай буде справжній. але це приведе до збільшенню попиту що автоматично привиде до зростання валового продукту. а це значе що треба працівники, бо треба вигодовувати свиней щоб було до чаю. а що після? а після буде розголужуватись сєть чайних тм трі піскаря. що автоматично приведе до того що вони геть закинуть справу скарбошукачив а е дуже негативно скажеться на самій ідеї пошуку скарбів. бо іще не знайден скарб мазепи, махна, атамана григорьєва, марусі нікіфорової та і бага о інших. а хто цим всим буде займатись? я? ні! я не взмозі! бо я людина дуже серйозна та не займаюсь такою дурнея як лазанья по степах чи лісах та пошук скарбів. я тільки можу займати посад скарбничого чи іще якусь руководящу посаду. бо я вже старенький та не маю бажання лазити по спеці. от такоє от(с)

0

295

консерватор написал(а):

ось Аскот та пані Ова. вони наприклад побудують свою чайну і що?! а то що вони почнуть продавати чай та до чаю. люди вони чесні тож чай буде справжній.

Ну я понимаю что (чай буде справжній) а что будет до чаю?Єт вопрос риторический,все зависит от   составляющего ингредиента,суть в чем,вот взять стакан и налить 200гр.чая и 10гр.коньяка,и взять 200гр.коньяка и 10гр чая,чтоб с большим удовольствием выпили вы? А чего это и пан сльобода,и  Аскот та пані Ова,ударились в торговлю питущих изделий,може и Старый с ними за одно?А вас кинули тут одного,это все наводит на смутные подозрения.

0

296

консерватор написал(а):

бо я вже старенький та не маю бажання лазити по спеці. от такоє от(с)

Ага это все так говорят,а вечерком у костра,з кило шашлычка,пол кило сальца,да и других приятных пищевых продуктов,да и водочки наверное грамм 500 запросто,и не в одном глазу ДА?Не надо смотреть на года,полный в перед и с харчами.

0

297

консерватор написал(а):

бо я вже старенький та не маю бажання лазити по спеці. от такоє от(с)

А може вам пару дівчат років по 25 прислать щоб ви ім ломбаду станцювали,виж мабуть ще ого го,козак нашего часу?

0

298

Манг написал(а):

Ну я понимаю что (чай буде справжній) а что будет до чаю?Єт вопрос риторический,все зависит от   составляющего ингредиента,суть в чем,вот взять стакан и налить 200гр.чая и 10гр.коньяка,и взять 200гр.коньяка и 10гр чая,чтоб с большим удовольствием выпили вы? А чего это и пан сльобода,и  Аскот та пані Ова,ударились в торговлю питущих изделий,може и Старый с ними за одно?А вас кинули тут одного,это все наводит на смутные подозрения.

як то що до чаю?! а здогадайтесь самі. в вас є три спроби. одна...друга..... ну все вірно! одразу б так! звісно що сало. а коньяк з чаєм то збоченя!
то всьо заздрощи до пана волоханя. от Аскот з пані Овою і вирішили конкурентами стати. але то і добре. так було в одному місті прийти та почати казать падайтє люді добриє, бо самі ми нє мєстниє і очі у нас чєсниє(с), а так вже в двох місцях. там сьорбнув тут куснув і тобі вже харашо і красіво.(С) а ви кажете. отож. а якщо ще до двох трьох на відвідини зайти то там можна тиждень кочувати.
за пропозицію що до двох чи трьох молодиць дякую але відмовляюсь і не тому що не впораюсь, а тому що дівчат шкода.
і іще одне але мабуть головне. я вже 15 років не вживаю спиртне. а от сало їм. от такоє от(с)

0

299

консерватор написал(а):

а от сало їм. от такоє от(с)

а сальцо вы как больше всего любите вкусить?С каким гарниром?

0

300

а мені все єдно, аби сало було побільше. можна з цибулею, а можна і з часником. до речі порада вам. щоб з роту не тхнуло цибулею треба її заїдати часником.

0

Быстрый ответ

Напишите ваше сообщение и нажмите «Отправить»



Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Сало..... Часть 4...