Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.


Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.

Сообщений 151 страница 180 из 1263

151

консерватор написал(а):

мо вкрав хто. га?

Я знаю навіть хто... :whistle:

0

152

sova написал(а):

Я знаю навіть хто...

я теж догадуюсь. се дюк вкрав а тепер кричить що він опозиція.

0

153

консерватор написал(а):

я теж догадуюсь. се дюк вкрав а тепер кричить що він опозиція.

Та ви шо??? Шо коїться у світі...

0

154

sova написал(а):

Та ви шо??? Шо коїться у світі...

отож. а ви іще йому вірили.

0

155

консерватор написал(а):

от за клунею то точно я був! я ще комарика гравзголосився комар до повстанців............

Так де мої 75% ? Якщо вони будуть в мене - ніхто ще й не узнає, що дехто навіть грати на кобзі не вміє. ;)

0

156

Парторг написал(а):

Так де мої 75% ? Якщо вони будуть в мене - ніхто ще й не узнає, що дехто навіть грати на кобзі не вміє.

Та ви вже питали... Ваші відсотки поїв хтось не будемо казати хто.

0

157

Сьгодні , по радіо чув , шо в Миргороді буде свято Сала, десь через декілька неділь, так шо купуйте білети шановні Пані і Панове

0

158

П.С. Консерватор , з чим повязано зміна іміджу (аварта) ?

0

159

консерватор написал(а):

бо аскабан тілько прикидаєтеся.

Нічого я не прикидаюсь :(  Немає в мене нічого :dontknow:  Бідний я нещасний :'(  Пане Голова Колгоспу дайте будь-ласка невеличкого кабанчика,а то помру з голоду.Я великого не прошу - кілограм на 150 мене влаштує на перших порах.

0

160

Sloboda написал(а):

П.С. Консерватор , з чим повязано зміна іміджу (аварта) ?

той набрид, а цей веселенький такий.

0

161

консерватор написал(а):

той набрид, а цей веселенький такий.

А мені той більше подобався  :glasses:

0

162

Тобі подобався імідж???Збоченець.

0

163

Старик Похабыч написал(а):

Тобі подобався імідж???Збоченець.

Мені більш подобався той аватар  :D Сам збочинець :playful:

0

164

Старик Похабыч написал(а):

Збоченець.

ASKOT1 написал(а):

Сам збочинець

йой! куди я потрапив?! o.O

0

165

консерватор написал(а):

той набрид, а цей веселенький такий.

Мені напоминає , якогось типа з "продотряда", мабуть скоро будуть погроми і вилучення матеріальних цінностей, не хватає ще маузера, і клячі старенької з возом для перевозки цінностей.

0

166

консерватор написал(а):

йой! куди я потрапив?!

А ти ще не зрозумів? Ти просто попав...  :D

0

167

консерватор написал(а):

йой! куди я потрапив?!

Да все нормально пане Консерваторе :glasses: Не бійтесь :rofl:

0

168

Sloboda написал(а):

Мені напоминає , якогось типа з "продотряда", мабуть скоро будуть погроми і вилучення матеріальних цінностей,

те що погроми та вилучення будуть се все вірно. але се не з продотряду, він якраз і боровся з продотрядами. се атаман херсоншіни та таврії микола(никіфір) григорьев(серветник).

0

169

консерватор написал(а):

йой! куди я потрапив?!

Тільки сьгодні сфоткав мобілу Волохатого Слободи))))

0

170

ASKOT1 написал(а):

Пане Голова Колгоспу дайте будь-ласка невеличкого кабанчика,а то помру з голоду.Я великого не прошу - кілограм на 150 мене влаштує на перших порах.

Ну на 150 тільки свиноматки залишились, їх я звичайно не випишу, а ось два підсвинка по 50 кіло з радістю.

0

171

Старик Похабыч написал(а):

Тільки сьгодні сфоткав мобілу Волохатого Слободи))))

Гламур всюди...

0

172

Старик Похабыч написал(а):

Тільки сьгодні сфоткав мобілу Волохатого Слободи))))

то що стразікі? то пан волохань в нас глямурний? людоньки що коїться!!!!!! замість того щоб сало накопичувати та хабар збирати він стразами розважаєтеся.

0

173

казав в стрінгах на коп іздить...працівний.

0

174

Старика на музчін понянуло. Вам не кажеться колеги ? Треба його спасати, а можливо вже пізно, втрачаємо Старика.... Старика "жаба" задавила шо в мене телефон бюриками украшений от йому і мерещиться всяке...  :playful:

0

175

Пане Голова ! Згоден на двох кабанцiв ! Висилайте автолюксом ! Тiльки дивiться шоби дядько Консерватор не прознав,а то переверне весь автолюкс догори ногами,шукаючи кабанцiв,а потiм скаже що не брав,не бачив i т.д. i т.п. Дядько Консерватор се ж вiдомий на весь свiт грабiтЕль кОрОванiв,правда робить вигляд шо зав'язав,але щось мало вiриться в цю казочку )))))

0

176

Пане ASKOT1, кабанців вислав, ми їм з ветеринаром Петром дали по уколу, так би мовити приспали, щоб не хрюкали при перевезенні, і шоб всюдисущний пан Консерватор не почав  прислуховуватись до коробок. Номер деклараціїї Вам передадуть, хтось все одно з моїх людей буде їхати у Вашу область.

0

177

Жду зв'язкового з номером посилки пане Голова. Скажiть йому що я буду в шкiряному пальтI та журналом Молода гвардiя в руках.Чекатиму бiля памятника Ленiну о 18.00.,пароль - ''Це не ви загубили два пятачка?'',вiдповiдь - ''Слони залягли в сплячку'' ))))
Опишiть як виглядить зв'язковий,тiльки в приват,а то тут повно шпIйонiв !!!

0

178

Старик Похабыч написал(а):

Тільки сьгодні сфоткав мобілу Волохатого Слободи))))

Осспаді.... Шо робицця.... :O
Оце тобі таке... :(
Так він теє... того...галубЄц, чи шо??? :unsure:
Працівний праказнік....??? :tired:
Всьо, Більше Старого з ним не пущу в ліс, бо він його точно обЄзчЄстіт... :D

0

179

Старуха Шапокляк написал(а):

Всьо, Більше Старого з ним не пущу в ліс,

Краще заборонити йому з "чужого" прохвіля писать ... чи знову роздвоєння.

0

180

Sloboda написал(а):

чи знову роздвоєння.

Оце вже не знову... Це вже неподобство повинна вам сказати. Допоки оце буде продувжуватись,хотіла б я знати??? Сібазон знову їсть гриби а тут ну ні в адном глазу :stupor:  :no:

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.