Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.


Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.

Сообщений 121 страница 150 из 1263

121

Дюк написал(а):

От би вас веслом по пиці.....

прошу пана до гиляки!

0

122

Спочатку нехай САЛО принесе,ну а тодi вже i про гiлляку поговоримо,треба ж знати яка пану Головi до вподоби ! Це ж Голова - не можна на першiй лiпшiй,не по фенЬ-шую буде )))

0

123

Ого натупив ! ! ! Замiсть Дюка вже пана Голову до гiлляки тягну !
Вибачте пане Голова )))

0

124

Ось Вам,пане Голова,за Вашу нескінченну жалість до нужденних :)

0

125

А взагалі-то так не робиться,панове узурпатори. Ви зара самі себе по гілляках порозвішуєте а оппозиція тоді залишиться без роботи :dontknow:

0

126

друже Аскот те що ви троха наплутали то нічого. ми і голову теж до гиляки потягнемо бо колгосп то дуже погано. с колгоспами треба боротись бо вони є перепони до волі.

0

127

sova написал(а):

А взагалі-то так не робиться,панове узурпатори. Ви зара самі себе по гілляках порозвішуєте а оппозиція тоді залишиться без роботи

Та ні, якраз тоді опозиція матиме шанс стати владою. І далі по тексту...  :glasses:

0

128

Ось воно що, поки був у районі, шановний добродій пан Консерватор вирішили мене до гілляки притягти :huh: , це змова, підступна змова. Віддам вказівку щоб ніякого сала зі склядів не видавали, свиноферму будемо дбайливо охороняти, щоб випадково нужденнні не надумали свіжиною поласувати. А щодо перепон до волі пане консерваторе, то воно знаєте як, краще бути гуртом у колгоспі, аніж нужденним під чужими воротами. Гілляку мені приготували...а я з душою до них...негоже так чинити :'(

0

129

ASKOT1 написал(а):

Ого натупив ! ! ! Замiсть Дюка вже пана Голову до гiлляки тягну !Вибачте пане Голова )))

Та нічого, всяке буває. Сьогодні до гілляки хочуть притягнути, а завтра вже можемо сидіти всі разом пити по 100 грам і салом прицьмакувати 8-)

0

130

Голова Колгоспу написал(а):

Та нічого, всяке буває. Сьогодні до гілляки хочуть притягнути, а завтра вже можемо сидіти всі разом пити по 100 грам і салом прицьмакувати

але з початку ми вас усе ж таки розстріляємо за клунею. на всяк випадок. а вже після сядемо пити горілку та закусувати вашим салом.

0

131

Ви часом не з НКВС будете? І може все ж таки визначитись потрібно, розтрілювати чи до гілляки, а може спочатку втопити, а решту вже після...та й не боїтесь, що сало моє, потім до зубів буде прилипати :D

0

132

Голова Колгоспу написал(а):

Ви часом не з НКВС будете?

тьху на вас! як раз і борюсь з шпигунами з нквс-огпу. вони є такі хтиві що треба пильнувати щоб не проповзли сюди.
втопити то є негуманно, а ми тут люди добрі.

0

133

Парторг написал(а):

Та ні, якраз тоді опозиція матиме шанс стати владою. І далі по тексту...

Тільки не галасуйте. Все йде за плЯном :writing:

0

134

Голова Колгоспу написал(а):

Та нічого, всяке буває. Сьогодні до гілляки хочуть притягнути, а завтра вже можемо сидіти всі разом пити по 100 грам і салом прицьмакувати

А я казала... а вони такі... а Ви їм сало... а вони Вас за клуню... Так що залишитесь Ви й без сала і без склЯду ( а він у Вас є?)

0

135

sova написал(а):

залишитесь Ви й без сала і без склЯду ( а він у Вас є?)

вже нема ніц. усе забрано у поміч немічним тобто мені. бо аскабан тілько прикидаєтеся.

0

136

sova написал(а):

а він у Вас є?

Ну ось, та звичайно є, у колгоспі склад, справа від трансформатора, дома у погрібі посолене лежить, все як у людей.

0

137

Голова Колгоспу написал(а):

у колгоспі склад, справа від трансформатора, дома у погрібі посолене лежить, все як у людей.

Мабуть вже нема...

0

138

Голова Колгоспу написал(а):

Ну ось, та звичайно є, у колгоспі склад, справа від трансформатора, дома у погрібі посолене лежить, все як у людей.

то коли се ви його в останнє бачили?

0

139

sova написал(а):

Мабуть вже нема...

Ну і грець з тим салом, зато горілку не віддам, нехай і до сосни прив’язують..

0

140

консерватор написал(а):

але з початку ми вас усе ж таки розстріляємо за клунею.

Повторюю для тих хто сала недоїв та ще не випав з бронепоїзду - мізце розстрілу визначено за сортіром, за клунею складено дрова, під якими шановний консерваторе, ваш їжак-олконавт сивуху кружляє та їжачих водить.

Голова Колгоспу написал(а):

Ви часом не з НКВС будете?

За таке двічі треба розстріляти...

Голова Колгоспу написал(а):

І може все ж таки визначитись потрібно, розтрілювати чи до гілляки, а може спочатку втопити, а решту вже після...та й не боїтесь, що сало моє, потім до зубів буде прилипати

Топити непрактично - карасі та інша риба в ставку може почати погано рости. А сало до зубів липнути не буде, це ж сало. Чого йому липнути?

0

141

консерватор написал(а):

то коли се ви його в останнє бачили?

та вранці ще висів замок на складі, та і сторожа бачив неподалік....

0

142

Голова Колгоспу написал(а):

Ну і грець з тим салом, зато горілку не віддам, нехай і до сосни прив’язують..

А вони можуть... :yep:

0

143

Голова Колгоспу написал(а):

та вранці ще висів замок на складі, та і сторожа бачив неподалік....

та коли се було. де ранок а де сало.

0

144

Голова Колгоспу написал(а):

та вранці ще висів замок на складі, та і сторожа бачив неподалік....

А Ви певні,що то був сторож? :whistle:

0

145

sova написал(а):

А Ви певні,що то був сторож?

Щось мені підказує, що то був консерватор... Він уміє добре маскуватись, особливо під строжа. Перевертень одним словом. Певно сидить і жує в же ваше сало, притому з самого ранку.

0

146

то не я!!!!!!!!!!!! в мене нічого нема!!!!!!!!

0

147

консерватор написал(а):

то не я!!!!!!!!!!!! в мене нічого нема!!!!!!!!

За 75% сала з того скляду можу сказати, що бачив тебе за клунею вранці з люлькою та кобзою.

0

148

Парторг написал(а):

ачив тебе за клунею вранці з люлькою та кобзою.

от за клунею то точно я був! я ще комарика грав
зголосився комар до повстанців............

0

149

консерватор написал(а):

от за клунею то точно я був! я ще комарика гравзголосився комар до повстанців............

Так де мої 75% ? Якщо вони будуть в мене - ніхто ще й не узнає, що дехто навіть грати на кобзі не вміє. ;)

0

150

Парторг написал(а):

Так де мої 75% ?

а нема. миші зїли. так що спитай в них. я приніс та покляв біля порога а де воно з відтіля ділось не знаю. мо вкрав хто. га?

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.