Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.


Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.

Сообщений 91 страница 120 из 1263

91

ну поки що не ти. так що можеш поки спати спокійно. ми з початку до голови колгоспу підемо.
але я дивлюсь шо якась не здорова тиндєнція, як північні сусіди кажуть, зразу парторг з'явився після голова колгоспу, хто наступний? мо агроном чи зав механізацією :rofl:  :rofl:

0

92

Парторг написал(а):

Ху із кандидат на погрюкати йому обрізом у шибку?

It"s me! А ще я співати буду. Тільки ще не знаю що треба співати при розкуркулюванні :dontknow:

0

93

sova написал(а):

А ще я співати буду. Тільки ще не знаю що треба співати при розкуркулюванні

то як се що? звісно що яблучко! а ще можна коліщатком возика по скрипіти троха. щоб ще більш жаху нагнати.

0

94

консерватор написал(а):

то як се що? звісно що яблучко! а ще можна коліщатком возика по скрипіти троха. щоб ще більш жаху нагнати.

От поскрипіти я полюбляю. І навіть вмію! От тільки ще яблучка не вивчила... Та й взагалі я оппозиція! То мо спочатку до мене прийдете? :whistle:

0

95

Ідіть, я поки Ваш СКЛЯД с САЛОМ постережу..

0

96

консерватор написал(а):

ну поки що не ти. так що можеш поки спати спокійно.

На сон не скаржусь, надумаєте приходити - приносьте побільше корисних речей в господарстві та сала.

консерватор написал(а):

ми з початку до голови колгоспу підемо.

Добре, вмовив, наступним будеш ти. :D  :playful:

0

97

Старик Похабыч написал(а):

Ідіть, я поки Ваш СКЛЯД с САЛОМ постережу..

Ага ага... збирайтеся усі докупи... стережіть одне одного... ото оппозиція вас усіх разом і розкуркулить.

0

98

sova написал(а):

! То мо спочатку до мене прийдете?

а чим пригощати будете? вареники з салом є?

0

99

консерватор написал(а):

а чим пригощати будете? вареники з салом є?

Там розберемося... Скальпель у мене є....  :smoke:

0

100

Ніякого розкуркулювання не буде. Сала вистачить усім, хочете свіже, хочете копчене, солене у 3-літрових банках (попадаються і відрові бутелі). А на рахунок агрономів і інших колгоспних діячів, то думаю вони незабаром з*являться, як невід*ємна ланка колгоспного правління. Ось так товариші, а зараз всі у поле :disappointed:

0

101

Голова Колгоспу написал(а):

Сала вистачить усім, хочете свіже, хочете копчене, солене у 3-літрових банках (попадаються і відрові бутелі).

то сі добре! а зараз швиденько усе сало несіть до мене на скляда. і ні в якому разі не давайте сала аскабану, бо він собі усе забере.
як сало здасте то йдіть собі у поле працюйте з богом. щоб ще сала нам виростити.

Отредактировано консерватор (07-10-2011 16:26:06)

0

102

Голова Колгоспу написал(а):

Ніякого розкуркулювання не буде. Сала вистачить усім, хочете свіже, хочете копчене, солене у 3-літрових банках (попадаються і відрові бутелі). А на рахунок агрономів і інших колгоспних діячів, то думаю вони незабаром з*являться, як невід*ємна ланка колгоспного правління. Ось так товариші, а зараз всі у поле

Та глядіть... Оце нам мало Сібазона було і інших помазаників так ще ось Голова буде намагатись керувати... ну-ну :whistle:  :smoke:

0

103

sova написал(а):

Та глядіть... Оце нам мало Сібазона було і інших помазаників так ще ось Голова буде намагатись керувати... ну-ну

А знаєте, не треба так зі мною, у мене ж сала багато, його вистачить щоб усіх піддобрити :D А зараз вже під*їхав бобік, мушу їхати у район на нараду, може трактор на весну виділять.

0

104

Голова Колгоспу написал(а):

А знаєте, не треба так зі мною, у мене ж сала багато, його вистачить щоб усіх піддобрити  А зараз вже під*їхав бобік, мушу їхати у район на нараду, може трактор на весну виділять.

А шо нам до Вашого трактору??? Їдьте собі з Богом. А салом оппозицію не піддобриш. У нас свого досить. І ваше скоро поділимо між нужденними  :yep:

0

105

sova написал(а):

І ваше скоро поділимо між нужденними

я самий нужденний. мені сала треба багато щоб я не охляв.

0

106

консерватор написал(а):

я самий нужденний. мені сала треба багато щоб я не охляв.

От чесно-чесно,приклавши руку до серця,жалЬко вас ну хоч сядь та й плЯч... Але ж вельмишановний... я ж не з того табору :flirt:  8-)

0

107

консерватор написал(а):

я самий нужденний. мені сала треба багато щоб я не охляв.

А я вже охляв, добре Аскабан на копі падгодовуе!

0

108

Якщо є нужденні, а сала немає вдосталь, я виділю цілу свиню зі свинарника, підберемо таку, на якій найбільше сала.

0

109

Старик Похабыч написал(а):

А я вже охляв, добре Аскабан на копі падгодовуе!

то вам добре. а мене він чогось не бажає брати з собою на коп. а я б йому згодився. і салаб попоїв і хабар за ним носив би.

0

110

Голова Колгоспу написал(а):

Якщо є нужденні, а сала немає вдосталь, я виділю цілу свиню зі свинарника, підберемо таку, на якій найбільше сала.

О! Шикуйтеся старці та нужденні! Зара вас нагодують і обберуть і підігріють!

0

111

Приізжайте 29 до нас-підгодуем)))

0

112

Старик Похабыч написал(а):

Приізжайте 29 до нас-підгодуем)))

зара пообіцяю а може не вийти, то соромно буде що пообіцяв та не зробив. якщо вийде то дні за три спишемось. а взагалі красно дякую.

0

113

Старик Похабыч написал(а):

Приізжайте 29 до нас-підгодуем)))

А нам фотозвіт,якщо можна. Як були підгодовані нужденні браття 8-)

0

114

sova написал(а):

А нам фотозвіт,якщо можна. Як були підгодовані нужденні браття

так і ви приїжджайте. най нас двох підгодують.

0

115

консерватор написал(а):

так і ви приїжджайте. най нас двох підгодують.

Я на праці. Я тоді подивлюся.

0

116

sova написал(а):

Я на праці.

так я теж працюю, але треба якось втікти з праці мо лікарняного куплю.

0

117

консерватор написал(а):

так я теж працюю, але треба якось втікти з праці мо лікарняного куплю.

На жаль,не можу. Так що фотозвіт бажано.

0

118

Ну, узурпатори? До чого добалакались?
Доречі, ми вирішіли усе сало продати москалям..... На мило....
Хай вам жахить....

0

119

консерватор написал(а):

так я теж працюю, але треба якось втікти з праці мо лікарняного куплю.

От визавжди так, на горбі трудового нороду випливаєте..... От би вас веслом по пиці.....

0

120

Господа, давайте как нить регламентируем время віхода на связь...... А то не по фєньшую получаеться....

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.