Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.


Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.

Сообщений 961 страница 990 из 1263

961

Та нехай казиться )))

0

962

ASKOT1 написал(а):

Та нехай казиться )))

так треба ж допомогти щоб геть сказився))))))))))))))

0

963

ASKOT1 написал(а):

Та нехай казиться )))

Зовсім Будулай сказився! мене тролем обзивае(хто це?)  Завтра підем його колекцію із 16 ти мосінських штиків вилучать.а то вони в нього прям під ногами вже валяються.

0

964

Старик Похабыч написал(а):

Завтра підем його колекцію із 16 ти мосінських штиків вилучать.а то вони в нього прям під ногами вже валяються.

з штиків файний підсвічник вийде. а новий рік скоро. як раз у пригоді стане.

Отредактировано консерватор (19-11-2011 20:28:21)

0

965

До речі,пам'ятаєте якось мова йшла про монети 2011року ??? Так от що вчора,що сьогодні мені вдалося розжитись на три однокопієчні монети 2011го. Дивно,на дворі майже кінець року,а вони з'явились в обігу.Наскільки я знаю хотіли взагалі 1ну та 2ві копійки зняти з виробництва бо дорого обходяться,і на тобі. Тепер в мене є 1,5,10коп

0

966

ASKOT1 написал(а):

До речі,пам'ятаєте якось мова йшла про монети 2011року ??? Так от що вчора,що сьогодні мені вдалося розжитись на три однокопієчні монети 2011го.  Тепер в мене є 1,5,10коп

ну та я ж давно вже кажу що ви куркуль і треба до вас з аудитом та ревізією завітати та по грюкати обрізом у вікно.)))))))))))))))

0

967

а що за монети такі мої?

0

968

Я не куркуль ))) І нічого мені по ночам в шибки грюкати.Ще раз повторюю - я бідний неначе та церковна миша.Ні щоби допомогти мені матеріально та харчами - так окупанти намагаються навіть копієчки відняти ((( Та ще Сібазон тішить себе якимись ілюзіями )))

0

969

Не Сибазон, а сибазон григорович! Отдавай шапку та копійки! з пов.Сібазон 74

0

970

Старик Похабыч написал(а):

з пов.Сібазон 74

яку усьо запущєно! лаври цигана спати не дають? гиииииииииииии.
може осе і собі якихось цихвірок собі причипити до ніка? наприклад консєрватор 88 чи мо приставку перед ніком поставити ось таку фон консєрватор, а може так? моя свєтлость де консєрватор? мабуть зупинюсь на останьому.
теперь усі звертайтесь до мене тілько з початку кажучи ваша свєтлость, а як писатимите мій нік то зразу пишить де, а після тілько мій нік.
шо нє ясно!(с)

Отредактировано консерватор (20-11-2011 10:47:12)

0

971

Ви що там удвох із дуба впали ??? Графи )))

0

972

Сібазон Григорович фон Похабіус 74ий та Ваша Свєтлость де Консерваторус чогось видно накурились )))

0

973

консерватор
Модератор

з пов.Сібазон 74

яку усьо запущєно! лаври цигана спати не дають? гиииииииииииии.
може осе і собі якихось цихвірок собі причипити до ніка? наприклад консєрватор 88 чи мо приставку перед ніком поставити ось таку фон консєрватор, а може так? моя свєтлость де консєрватор? мабуть зупинюсь на останьому.
теперь усі звертайтесь до мене тілько з початку кажучи ваша свєтлость, а як писатимите мій нік то зразу пишить де, а після тілько мій нік.
шо нє ясно!(с)

Отредактировано консерватор (Сегодня 10:47:12)
Вы о ком, господа?! О Патриоте? Так под ником исследованый им в польских архивах его родовой шляхетский герб- Ясеньчик. Никак фамилия на - ский! Очень древняя и известная!

0

974

О! Ясеньчик 54 Вже тут! Мама! Там евреев бьют! Так мы по паспорту поляки.! Так не по паспорту бьют ,а по морде! З ув. Сибазон 74.

0

975

Партизан2 написал(а):

о Патриоте. Так под ником исследованый им в польских архивах его родовой шляхетский герб- Ясеньчик. Никак фамилия на - ский! Очень древняя и известная!

з яких се пір жиди панами стали, та іще і шляхтою? чи мо за свої шекелі купили герба шляхетського? то запам'ятайте! з хама не буде пана, а тим більш з жида ніколи не буде шляхтича!!!!

Отредактировано консерватор (20-11-2011 19:52:52)

0

976

Вас вже відпустило ??? :D  :D  :D

0

977

ASKOT1 написал(а):

Вас вже відпустило ???

а нас і не плющело. то все циган54 від заздрощів у шляхту лізе.

0

978

Користучись нагодою хотів би поздоровити нашого Юрчика із святом Михайла.
ПРИЙМИ МОЇ ВІТАННЯ ПАНЕ СЛОБОДА І ПОБАЖАННЯ ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО,А ГОЛОВНЕ - ЩОБ ТИ ПУЗОМ НЕ СТАРІВ І ЩОБ В ТЕБЕ ЗАВЖДИ БУЛО В ХОЛОДИЛЬНИКУ САЛО ! ! !
ПиСи:ну якось ось так,вибачай не поет )))

0

979

ASKOT1 написал(а):

Користучись нагодою хотів би поздоровити нашого Юрчика із святом Михайла.
ПРИЙМИ МОЇ ВІТАННЯ ПАНЕ СЛОБОДА І ПОБАЖАННЯ ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО,А ГОЛОВНЕ - ЩОБ ТИ ПУЗОМ НЕ СТАРІВ І ЩОБ В ТЕБЕ ЗАВЖДИ БУЛО В ХОЛОДИЛЬНИКУ САЛО ! ! !

СЛОБОДА ВОЛОХАНЬ МИХАЙЛОВИЧ! Від себе особисто, та від всього українського народу, хочу поздоровити тебе святом Михайлового Чуда! Бажаю здоровья, успіхів та творчого натхнення! Без такого Чуда нам буде кепсько та скучно!
З повагою, фон Сібазон Григорович тавріческій 74.

0

980

Пан Аскабан Михайлович! В етот здабидательний день ,хочу поздоровить Вас з святом, бо Ви є не менше Чудо чим Волохань Михайлович! Бажаю Вам здоровля, натхнення, Глибокої ріллі, високих надоїв , та щоб діти трактора не боялись! А також заіметь сьогодні ТМ 08!
З повагою, фон Сібазон Григорович тавріческій 74.

Отредактировано Старик Похабыч (21-11-2011 10:27:05)

0

981

ASKOT1 написал(а):

Користучись нагодою хотів би поздоровити нашого Юрчика із святом Михайла.
ПРИЙМИ МОЇ ВІТАННЯ ПАНЕ СЛОБОДА І ПОБАЖАННЯ ВСЬОГО НАЙКРАЩОГО,А ГОЛОВНЕ - ЩОБ ТИ ПУЗОМ НЕ СТАРІВ І ЩОБ В ТЕБЕ ЗАВЖДИ БУЛО В ХОЛОДИЛЬНИКУ САЛО ! ! !
ПиСи:ну якось ось так,вибачай не поет )))

Старик Похабыч написал(а):

СЛОБОДА ВОЛОХАНЬ МИХАЙЛОВИЧ! Від себе особисто, та від всього українського народу, хочу поздоровити тебе святом Михайлового Чуда! Бажаю здоровья, успіхів та творчого натхнення! Без такого Чуда нам буде кепсько та скучно!
З повагою, фон Сібазон Григорович тавріческій 74.

приєднуюсь до всього вище написаного та теж вітаю ВЄЛЮР МАХАЛИЧА зі святом.
від себе та від всього центрально українського вільного та незалежного козацтва. з повагою де КОНСЕРВТОРУС.

0

982

Старик Похабыч написал(а):

Пан Аскабан Михайлович! В етот здабидательний день ,хочу поздоровить Вас з святом, бо Ви є не менше Чудо чим Волохань Михайлович! Бажаю Вам здоровля, натхнення, Глибокої ріллі, високих надоїв , та щоб діти трактора не боялись! А також заіметь сьогодні ТМ 08!
З повагою, фон Сібазон Григорович тавріческій 74.

я розумію що тут діло не чисте. та теж приєднуюсь до побажань, а також нагадую що як здибаю, то степ тобі друже виявиться така сі маленька що ані сховатись, ані втікати не зможеш. і будуть вуха намяті як у о того слоненятка. ти розумієш на що я натякаю, та за що тобі така кара! іще раз зі святом. деКОНСЄРВАТОРУС.

0

983

Дякую шановне панство ! ! !
ПиСи: а Ваші підозри пане Де'Консерваторус безпідставні,і навіщо мене ловити,я сам прийду до Вас вночі на склЯд ))) Так шо чекайте,Ви мене впізнаєте по галіХве,тЄлогрЄйці і шапці із правильною зіркою. А,забув,зі мною буде мій товариш - дядечко ПеПеШа ))) Бу га га три раза )

0

984

А Ви пане Сібазон Григорович фон Похабіус ТаврічЄський прЄдводитЄль отих чуд,чи чудів,не знаю як правильно.
Тобто ти саме ГОЛОВНЕ ЧУДО ТАВРІЧЄСЬКЕ ! Бе бе бе теж три раза.

0

985

Щось заблокыроване михайлове чудо мовчить...

0

986

Та да,десь зашлангувався і сидить тихесенько як мишка !

0

987

http://uploads.ru/t/C/g/o/CgoLD.jpg
http://uploads.ru/t/O/V/v/OVvRz.jpg
Буду тепер копати їздити як справжній джентельмен :cool: З дипломатиком таким собі невеличким :D Я думаю туди і шмат САЛА поміститься легко :cool:

Отредактировано ASKOT1 (21-11-2011 18:23:05)

0

988

ASKOT1 написал(а):

Буду тепер копати їздити як справжній джентельмен  З дипломатиком таким собі невеличким  Я думаю туди і шмат САЛА поміститься легко

а деж шезлонг, парасолька та дівчина оголена щоб холодне пиво підносила?

0

989

Навіщо ????????????????????????????????????? Я ж буду копати їздить а не з дівками голими розважатись  :glasses:

0

990

ASKOT1 написал(а):

Буду тепер копати їздити як справжній джентельмен

Ти ба який куркуль....Ось продам свого Хан тера , та як вилоу тут Сорекса!

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.