Форум Украинского Фонда Поиска

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.


Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.

Сообщений 931 страница 960 из 1263

931

ASKOT1 написал(а):

Шо,ділите шинель та шапку ??? А в мене ще кожухи є. Може візьмете в довісок. Візьміть будь ласка бо не знаю що з ними робить.

ну добре. вмовили. і кожухи візьмемо. не можу хорошій людині відказати якщо вона так вмовляє.

0

932

Ого,вже губи розкатили на кожухи ! ! ! От чого нема,того нема )))

0

933

ASKOT1 написал(а):

Ого,ну то беріть і кожухи ! ! ! А валянків нема на жаль.От чого нема,того нема )))

0

934

Я вже казав Вам пане Консерватор що Ви окупант ??? Казав таки.Так от повторюю ще раз - ОКУПАНТ )))
Мо ще останні штани з мене бідного знімете ??? Га ???

0

935

ASKOT1 написал(а):

Я вже казав Вам пане Консерватор що Ви окупант ??? Казав таки.Так от повторюю ще раз - ОКУПАНТ )))
Мо ще останні штани з мене бідного знімете ??? Га ???

те що я окупант я ще до вас знав, мене так мама називала :insane: а штани я в вас не заберу, бо вони замалі на мене, на жаль не налізуть. так що ходіть в своїх штанях. а щодо всього іньшого то проведемо ревізію та подивимось що вам залишить а що конфіскувати, доречи ноут зі столиком вже не ваш. ми вчора чесно поділились вам шапка мені ноут та столик)))))))))))))

0

936

Нічого я Вам не дам ! ! ! ! ! !
Людоньки,що ж це коїться ? Грабують ! ! ! А А А А А А А А ! КАРАУЛ ! ПАМАЖІТЄ !

0

937

Так, я не зрозуміла!!!!
Це ще шо за базар тут розвели, а???!!!
А ну мовчать!!!! Всім!!!
Значить так, дорогенькі мої....
Шоб не було всяких оцих спорів, оцього базару,
я заберу собі:
  -шапки (2 шт.)
  -шинель
  -валянки
  -кожух
  -сало
  -хліб (чорний, свіжий)
  -борщ
  -яєшню з цибулею
  -ноутбук
  -стіл з-під ноутбука
  -зірочку в емалі (не Циганську)
  -хлам
  -крем

0

938

А штани ? ? ? ? ?

0

939

ASKOT1 написал(а):

А штани ? ? ? ? ?

Залиш собі.
Єслі пан консерватор в них не влізе, то я тим паче :D

0

940

Старуха Шапокляк написал(а):

Значить так, дорогенькі мої....
Шоб не було всяких оцих спорів, оцього базару,
я заберу собі:
  -шапки (2 шт.)
  -шинель
  -валянки
  -кожух
  -сало
  -хліб (чорний, свіжий)
  -борщ
  -яєшню з цибулею
  -ноутбук
  -стіл з-під ноутбука
  -зірочку в емалі (не Циганську)
  -хлам
  -крем

але це грабїж! пАмагИТЄ! тобто рятуйте! я все розумію та поділяю ваше бажання навести нарешті лад та спокій але не збагну навіщо вам такі важкі речи. давайте ось як зробемо.  беру собі важкі речи тобто кожух, столик з ноутом, вони все єдно зклеялись та свій батерський відсоток сала. вам залишаются шанелькі, шапки з зірочками, борщ з яечнею та свіжим хлібом та іще і сала багато. всьо чесно!

0

941

обидєли мьішку-написяли в норку :rofl: ! циган54 з за своєї друної голови жялоби пише що з нього люди сміються.
http://reibert.info/forum/showthread.ph … p;t=204325

0

942

консерватор написал(а):

але це грабїж! пАмагИТЄ! тобто рятуйте!

Який жах - окупанта грабують.... Цікаво було вас панове читати.
Хоча пане Аскабан, можу вам підказати один дієвий спосіб захисту від таких окупантів як консерватор. і візміть до уваги - зовсім недорого, прямо безкоштовно, як на наш буремний та нелегкий час.

0

943

Ну і що за такий чарівний метод пане Парторг ??? Підскажіть по секрету )))

0

944

А снаряд хіба не з велосипеда ??? ))

0

945

ASKOT1 написал(а):

А снаряд хіба не з велосипеда ??? ))

звійсно що ні! він з самокату)))))))))))))

0

946

Мо і від самокату,але некомплектний снарядик - не вистачає голови від дистанційної трубки ))) Бу га га га га !

0

947

а він у ньому буде пшоно курчатам товкти)))))))))а за одним і собі.

0

948

Ги ги. ПІВНИК 54))

0

949

і знов цигана 54 гноблять. я не знаю хто отой вуду але він правий. http://reibert.info/forum/showthread.php?t=201811
мо спасибко йому вліпити? і людині приємно буде і циган54 показится)))))))))))))))))))

Отредактировано консерватор (18-11-2011 22:31:41)

0

950

Треба.

0

951

кажись почалось. гииииииииииииии

0

952

Шось мовчить наш проХвесор )))))

0

953

ASKOT1 написал(а):

Шось мовчить наш проХвесор )))))

історик з світовим ім'ям плякає що його працю по збору пляшок не оцінили належно, а він так старався, лазив по смітникам та урнам і збирав пляшки щоб здати їх та на отримані гроші купити собі раритетного експоната до музею)))))))))))))))))))))

0

954

якась підозріла тиша! а ну бистро зізнавайтесь що задумали!!!!!! знов якусь капость цигану54? і без мене! неподобство!

0

955

консерватор написал(а):

історик з світовим ім'ям плякає що його працю по збору пляшок не оцінили належно, а він так старався, лазив по смітникам та урнам і збирав пляшки щоб здати їх та на отримані гроші купити собі раритетного експоната до музею)))))))))))))))))))))

Я щось пропустив?  :flag: Перестаньте іздіваться над старою людиною!

0

956

Старик Похабыч написал(а):

Перестаньте іздіваться над старою людиною!

ну тоді давайте відправимо його у притулок. там сі файно йому буде! будуть його годвати з ложечки кашкою та колоти галопєрєдол. а його колекцію розберемо собі. щоб ні хто не вкрав.
хто за? проти? утримались? одноголосно! усі тілько ЗА!

0

957

Може треба змінити назву теми ? Наприклад - ЦИГАНСЬКІ ЗВИЧАЇ ТА САЛО )))

0

958

ASKOT1 написал(а):

Може треба змінити назву теми ? Наприклад - ЦИГАНСЬКІ ЗВИЧАЇ ТА САЛО )))

я згоден! хто проти, утримався? одноголосно!!!!!!!!!!

0

959

А де всі я шось не поняв ? Такі зайняті всі чи що ? Я от наприклад вкалую як навіжений,і знаходжу час заглянути на форум. Пропоную почати репресії проти злосних прогульщиків.

0

960

ASKOT1 написал(а):

Пропоную почати репресії проти злосних прогульщиків.

підтримую.
доречи циган54 розійшовся як холодний казанок та отрутою бризкає на усіх хто його не підтримує. таки точнойого надо до притулку здати. на опити.

0


Вы здесь » Форум Украинского Фонда Поиска » Привал » Нашел САЛО, что с ним делать....? Часть 3.